zenaty...moze to mysliet aj vazne

Príspevok v téme: zenaty...moze to mysliet aj vazne
ederka

Neviem ani co napisat, nechtiac, teda nevedomky som sa zaplietla s muzom, ktory je zenaty a ma aj dieta, je to v celku mlady clove, cize ma nenapadlo, ze to tak moze byt...vyslo to z neho az ked sa niektore veci udiali....neviem, ale ci to taky clovek moze mysliet vazne, ci mu ide len o sex alebo o spestrenie svojho zivota.....ja viem, ze je to asi velmi individualne, ale potom co som sa dozvedela ze on je vlastne v manzelstve, vytvorila sa vo mne bariera a zrazu som nadobudla pocit, ze sa ho na vsetko pytat nemozem..je to asi hlupe, ale ako mam zistit ako to so mnou mysli? dakujem, naozaj si budem cenit kazdy prispevok, ptretoze som nikdy v nicom podobonom neplavala a ani som potom netuzila.....

zhrozenaaa

tak ako pise Maruska ... ludia neznasaju neveru ale sami su neverní ...
a neuvedomuju si ze to co nechces aby robili tebe nerob ty druhým..

maruska123

ederka sama si pisala, ze si mala chlapa, ktory ta podvadzal na kazdom kroku..predpokladam, ze sa ti to nepacilo...tak preco chces, aby on svoju zenu podvadzal...trochu chrbtovej kosti by to chcelo

ked nechcem, aby mi nieco robili druhi, nebudem im to robit tiez, ale ved sama to pochopis raz...mozno zacne aj teba podvadzat a potom pochopis, aky to je pocit byt na tej druhej strane

bella12

ederka, keby to bol čestný muž, nepotreboval by od začiatku tajiť tak dôležitú vec, ako je vlastné manželstvo a budiť v Tebe dojem, že má o Teba záujem slobodný muž. Na Tvoju otázku je len jedna odpoveď - ženatý muž to nemôže s inou ako manželkou myslieť vážne. Tým, že sa stretáva s Tebou, sa vlastne vydal na cestu klamania vlastnej ženy. Povedal Ti to, až keď padli bozky a dotyky, ktoré si akceptovala. Nehľadal v Tebe kamarátku, spriaznenú dušu (za čo sa mnohí skrývajú), ale potreboval lásku ženy, čo dal aj najavo dotykmi. Nepovedal to na začiatku, lebo vedel, že by si ho mohla odmietnuť, kalkuloval s tým, že keď by sa Ti zapáčil, možno by si ho tak ľahko nenechala. Potrebuje Tvoje dotyky, bozky a aj viac, lebo muž sa cez tieto telesné prejavy cíti milovaný ženou a je to práve táto potreba, ktorej uspokojenie hľadá u Teba. Si si istá, že mu v prvom rade ide o Tvoje dobro?

Podľa všetkého má nejaký problém v manželstve a riešenie hľadá mimo neho. Stretávanie sa s inou ženou a hľadanie útechy v jej prítomnosti však nie je žiadnym riešením, ale útekom z boja. Myslíš si, že by si Ťa všimol a hovoril Ti, že sa mu páči Tvoje vnútro, keby bol šťastne zaľúbený do svojej ženy? Si len náhradníčkou, jeho slová, ktorými Ti prejavuje náklonnosť a záujem o Teba a Tvoje sny by si mala brať s rezervou. Chceš muža, ktorého si budeš hneď od začiatku deliť s inou, muža, na ktorého vlastne ani nemáš morálne právo, keďže on pred Tebou sľúbil lásku a vernosť svojej manželke? Páči sa Ti ten pocit, že sa ho už nemôžeš všetko pýtať, lebo je ženatý? Prečo si myslíš, že si povinná toto trpieť? On má problém a Teba do neho zatiahol - a to veru nie je prejavom toho, že mu ide o Tvoje dobro. Inak by si uvedomoval, že pre slobodné dievča je najlepším mužom slobodný muž, a tým on nie je, čím Ti len komplikuje život.

Potrebuješ muža, ktorý Ti môže ponúknuť celý svoj život, celé svoje srdce - a to jeho je už obsadené. Rozíď sa s ním čo najskôr a zaraď ho do zoznamu nevhodných partnerov. Odteraz si vyberaj len zo slobodných, medzi nimi Ťa čaká ten Tvoj pravý!

wreck

ederka, dobre ti baby radia. ked je to schopny urobit svojej zene, ktorej prisahal tie najkrajsie veci, ty nemas vobec strach, ze dopadnes tak isto? a mozno s citovou traumou, z ktorej uz sa nedostanes?

ak to mysli vazne, co sa samozrejme stava, nech si najprv vyriesi svoju situaciu.

a nezabudaj na to, ze nikdy v nikom nebudes mat 100%. mozno on ma teraz doma 80% a chyba mu tych 20, ktore ty mas. ak pojde velmi do tuheho uz, je vysoka sanca, ze si tych 80% uvedomi a ty potom uz len premocis slzami vankus a este sa budes obvinovat, ze si nebola dost dobra. to je totiz siroko-daleko ten najcastejsi scenar.

ja na tvojom mieste by som sa v prvom rade bal, ze raz TEBE urobi to iste, co teraz robi svojej zene.
a bal by som sa aj ze TEBA raz zozerie vlastne svedomie za to, ze si jednemu dietatu znicila detstvo.

Laurina22

Ederka ja som mala vztah so zenatym a prezila som po rozchode najhorsie mesiace svojho zivota,nespavala som,plakala som,mala som uzkosti,vycitky depresie.

Nechod do toho.Dobre ti radim.

ta3

Ederka, no ak sa zlakne, tak to je potom celkom jasne, potom nemusis vobec banovat, ak budes ticho, jemu to bude len a len vyhovovat a Ty budes napochybach a nespokojna

ederka

Mate uplnu pravu, on je ten ktory by mal mat nejake mindraky, ja som slobodna, nezadana, relativne uspesna, takze on je ten ktory by mal mat vycitky....mne islo skor o to, zeby sa nezlakol, ze robim tlak...ale asi by som sa ozaj mala s nim porozpravat alebo sa na to vykaslat....zistit o co mu ide...a ak nevie nie je o com, diky, naozaj....uvidime ako to dopadne

Delissa23

Jednoznačne by som mu povedala, že pokiaľ bude ženatý tak so mnou skončil. Je lepšie ukončiť to teraz ešte len v štádiu tzv. ošiaľu ako potom, keď sa zamiluješ. Určite na teba nejaký normálny chlap čaká.

ta3

Ak Ti naozaj dava to, co ziadny predtym a je mozne aj to, ze v manzelstve nie je stastny a ze o Teba ma naozaj vazny zaujem, tak pockaj az sa rozvedie, nerozumiem preco mas zrazu zabrany sa ho na nieco pytat, ved kto by mal mat nejake mindraky je prave on, on sa s Tebou stretaval a tajil ze je zenaty, chces vediet ako to s Tebou mysli, ale to Ti musi povedat iba on, nas sa na to zbytocne budes pytat, my Ti mozeme povedat akurat to, ze v 90 percentach si zenati muzi v pripadoch ako je Tvoj hladia iba spestrit svoj manzelsky zivot a nic viac a ci nahodou patri medzi tych zvysnych 10%, to mozes zistit len ked sa budes s nim otvorene rozpravat

zhrozenaaa

ano presne to pisali druhe :( lenze to sa skonci :( zober si to tak stebou spi stretavas sa a svojej manzelke sepka v noci ako ju lubi :( viem ze to je hnusne ale je to tak.. chlapi su svine.. :/ teraz ta namota tak ze bez neho nedokazes zit a pootom ta odkopne :( viem ze si mozno myslis co ak taky nie je ale si zober ze uz ked podvadza svoju zenu aky ma teda charakter :( je mi to luto ale toto isto neskonci dobre..