zenaty...moze to mysliet aj vazne

Príspevok v téme: zenaty...moze to mysliet aj vazne
ederka

Neviem ani co napisat, nechtiac, teda nevedomky som sa zaplietla s muzom, ktory je zenaty a ma aj dieta, je to v celku mlady clove, cize ma nenapadlo, ze to tak moze byt...vyslo to z neho az ked sa niektore veci udiali....neviem, ale ci to taky clovek moze mysliet vazne, ci mu ide len o sex alebo o spestrenie svojho zivota.....ja viem, ze je to asi velmi individualne, ale potom co som sa dozvedela ze on je vlastne v manzelstve, vytvorila sa vo mne bariera a zrazu som nadobudla pocit, ze sa ho na vsetko pytat nemozem..je to asi hlupe, ale ako mam zistit ako to so mnou mysli? dakujem, naozaj si budem cenit kazdy prispevok, ptretoze som nikdy v nicom podobonom neplavala a ani som potom netuzila.....

ederka

o to je to tazsie, ze si to uvedomujem, ze je to hlupost, ale na druhej strane je neuveritelne, ze po mojich vztahoch som stretla niekoho kto mi dava to co mi vzdy chybalo......bozeeeeee!!! vyzera to strasne ja viem, ale mala som dva vaznejsie vztahy, jeden ma podvadzal na kazdom kroku, druhy bol taky egoisticky, ze ma len vyuzil na obdobie ked bol bez prace a ja som tahala jeho von z .... a treti bol sice normalny ale bol to prvy vazny vztah ktory sa skoncil pre alkohol....kazdy jeden z nich bol egoista a nikto ....a tento ja neviem asi som ozaj naivna ale on sa sprava no neuveritelne...ohladuplne, vzdy sama chce dtykat, vola mi niekolkokrat do dna, zaujima ho moj zivot, to po com tuzim, ake su moje sny, zaujima ho moje vnutro....teda aspon sa tak sprava...ja uz neviem comu verit...

zhrozenaaa

ta hm hej lebo priznal sa az neskor.. ale to na veci nic nemeni aj tak.. nie je dobre ze si zo zenatym... uz tu bolo viac takých tem aj moja ze preco muzi podvadzaju zeny tam pisalo vela zien ze ked boli milenkami zenateho muza nedopadlo to dobre... neradim ti to tiez... bude ta len vyuzivat, bude sa stretavat stebou len vtedy ked si na teba najde cas.. a horsie co spravi je ze ta znici ked sa do neho zamilujes :( neradim ti to ..nie preto ze ti chcem zle ale ze ti chcem dobre ..

ederka

nepriznal....teda priznal...ale az ked sme sa stretli, strvili spolu nejaky cas a padli aj prve bozky a dotyky.....meni to nieco na situacii ci sa riznal skor alebo neskor alebo co?