Opakovane kvasinky + nasadenie HAK =

Príspevok v téme: Opakovane kvasinky + nasadenie HAK =
AlexSandra

Caute baby,

mam otazku, ocitla sa niektora z vas v situacii: opakovane kvasinkove infekcie a do toho /v tomto obdobi/ ste zacali brat HAK?

Ja sa toho dost obavam, ze ma to dorazi, no lekar trva na tom kvoli uprave cyklu.

Pls, pytam sa bab, ktore boli v danej situacii a nie hypoteticke uvahy, ze co si vy myslite..

Naj vdaka

Laurina22

Lenze kvasinky sa prvotne riesia u gynekologa.

A preoac,ale co je to za lekara,ked JA si musim hladat clanky na internete a v knihach o kvasinke a potom prist za nim ze Halo,urobte mi taky a taky test.

Troska trapas nie?

Minimalne 5x som sa ho pytala,co mam robit,ako mam robit a vzdy ma napchal polygynaxom alebo dalsou sprostostou a Maj sa,vidime sa na kontrole.

To kde sme?

AlexSandra

Hej Maruska, ale mohol by byt gynekolog taky inteligentny, ze to navrhne, ked pacientka pride xy.-krat s kvasinkami. Ja osobne som si to musela vydupat. Cakam na vysledok krvi, zajtra sa tam stavim, uvidime, ci "nieco" zistia.

maruska123

gynekolog vam nikdy cele telo liecit nebude, predsa je to gynekolog

kvasinky su vysledkom zlej imunity a tu treba riesit na imunologii, nie len s gynekologom

Laurina22

Janka praveze som myslela ze mi to pomohlo,vysadila som sladke,bielu muku,pecivo a aha opat sa vratila.Mesiac som mala pokoj.

A teraz mam take svrbenie ze neviem uz co mam robit.

Laurina22

Pocas uzivania som ich dostala.

Ja som velmi znechutena mojim byvalym lekarom a to som ho odporucala kade tade.A pozri.

Laurina22

Uz ma stvu s prepacenim za vyraz.Tam ma oblbuje recickami,radsej nech sa venuje svojej praci ach jaj....vytocena som uz vazne