2 otazky pre muzov o zenskej krase

Príspevok v téme: 2 otazky pre muzov o zenskej krase
weveronika

1. Ako muzi vnimaju zensku postavu, kt. nie je zrovna ukazkova. Viem, ze kazdemu sa paci nieco ine, ale aj tak. Ako vnimate postavu, ktora nie je stihla, nie uplne plnostihla (to sa nepaci ani mne ako zene), ale ked ma zena napr. silnejsie stehna, vacsi zadok, trocha tuku okolo pasa. Naozaj muzi prvotne hodnotia zeny podla postavy...lebo mne sa zda, ze ano.

2. Ako sa pozeraju muzi na pehy u zien? Ja mam dost pieh na tvari, s tymi som sa uz ako-tak zmierila, da sa to ciastocne zakryt makeupom. Ale mam ich strasne vela na celych rukach a pleciach a to sa mi vyslovene nepaci. Su uplne huste, jedna vedla druhej. Cez zimu v pohode, ale v lete, nech mam na sebe hocako pekne tielko alebo saty, tak mi cely dojem z toho pokazia prave pehy.

:( Viem, ze krasa je vec pohladu, ale aj tak nejake postrehy k môjmu problemu, prosim.

beskyd

jajka, neviem si sice v dnesnom hodnotovom a moralnom relativizme vylozit slovne spojenie "vysoka spolocnost", ale posledne roky BA spolocnost nevyhladavam ak to nie je nevyhnutne k praci. ale iste, je tu kadeco, vsetci su ale ovplyvneni prostredim v ktorom funguju, nespominal som sice roznu sidliskovu poulicnu luzu, sidliskovych buranov hladajucich si svoje miesto v zivote, o ktorom im nema nikto cas rozpravat, ci preafektovane 15 rocne k*rvicky o ktore sa okrem ulice nema kto starat (tiez z dovodov uvedenych v tom prispevku z 00:39), ale aj to je len dosledok, nie podstata rezimu v akom tu ludia, zeny a rodiny funguju.
.
xdanielax, videl som uz dost krasnych zien takze zensku krasu vychvalujem:)

xdanielax

lost - ja chodim vencit psa a nebuzeruje ma nikto. Ked chcem, idem tam kde nestretnem vobec nikoho :) to ma bavi na meste. Bavi ma, ze ked to mesto "potrebujem" (zabava, praca, sluzby) mam kam ist - a ked potrebujem klud, tiez mam kam ist :)
Isteze, vzdy sa tesim niekam na vylet ked idem mimo niekam "do prirody", na stredne/vychodne slovensko ale ja som tu spokojna.
Kazdy vsak tu hranicu spokojnosti mame niekde inde, to je pochopitelne. Ale len preto, ze si ako NIEKTO zariadim zivot tak, ze byvam a pohybujem sa v spolocnosti umelych slapiek a bezcharakternych debilkov, nebudem kydat na zvysok populacie a na mesto, v ktorom vlastne ani byvat nemusim, ani som sa v nom nenarodil/a - ak je to take hrozne..

jajka001_

beskyd, pohybujes sa v prilis "vysokej" spolocnosti v BA :) falosna smotanka, pokrytci, ved BA je plne roznych typov ludi, najdes cokolvek a pracuje tu vela dievcat zo stredneho slovenska. ci tym ze sem prisli hned stratili hodnotu?
jj ide piatok, vypadovka bude zas ucpana a ulice prazdne :) a potom sviatky, to tu bude uplne mrtve.

lost

a uz vobec nehovorim o bezpecnosti..

1. vezmi si ako extremne s nami SPP vyjebava.. cize teplo drazie hyper-rychlo
2. nehovorim o extremne nekvalitnej vode a taktiez drahej
3. nemoznost byt sebestacny (energie + jedlo + voda)

proste ked sa nieco stane, mesto bude peklo..

ale ide hlavne o to, ze pokial chcem sukromie, tak musim ist niekam neviem kam.. kam ? kupit si chatu? ked chce byt clovek v meste "sam" na chvilu, napr chcem vyvencit psa bez toho aby ma stale niekto nebuzeroval, tak sa to ani neda :)

o tych 100x10metrovych parcickoch (zahradkach) uz ani nehovorim, to je prd..

ale to uz zase som lost, teda mimo temu :D

lost

ale najhorsie na bratislavve je to, ze to nie je ziadny megalopilis, ba mam pochybnosti ci je to mesto..

na papieroch iste, lenze v realite je to mrtva dedinka, ked odtial 1/2 slovenska odide.. na vikend atd.. a kvalita zivota na jej cenu je otrasna..

vieden stoji rovnako, co sa byvania a sluzieb tyka, no a kvalitovo je to nebo a peklo..

plus v meste sa ludia celkom aj pretvaraju...

lost

trnava...

spociatku sa mi pacili tie obchody, ktore su 24/7 otvorene, ale uz odtial aj tak nic nekupujem, maximalne tak toaletak.. na to su super, ked na mna pride sracka o tretej rano a nemam toaletak ;)

ale nepaci sa mi zivot v byte, a domy v mestach maju otrocky maly pozemok (nezmesti sa tam ani bazen), a to iste v dedinach v okoli BA a TT.

kazdy sa trepe len tam, ale treba osidlit aj ine kuty Slovenska :)

lost

beskyd

a kde by si chcel byvat ?

minule sme o tom pisali, ak si spravne pamatam, niekde v strede SR ?

co som pozeral, niektore mesta tam nie su zle..
sorry, chcel som napisat mIesta :D

a hlavne tam pozemok nestoji 500eur/m2