2 otazky pre muzov o zenskej krase

Príspevok v téme: 2 otazky pre muzov o zenskej krase
weveronika

1. Ako muzi vnimaju zensku postavu, kt. nie je zrovna ukazkova. Viem, ze kazdemu sa paci nieco ine, ale aj tak. Ako vnimate postavu, ktora nie je stihla, nie uplne plnostihla (to sa nepaci ani mne ako zene), ale ked ma zena napr. silnejsie stehna, vacsi zadok, trocha tuku okolo pasa. Naozaj muzi prvotne hodnotia zeny podla postavy...lebo mne sa zda, ze ano.

2. Ako sa pozeraju muzi na pehy u zien? Ja mam dost pieh na tvari, s tymi som sa uz ako-tak zmierila, da sa to ciastocne zakryt makeupom. Ale mam ich strasne vela na celych rukach a pleciach a to sa mi vyslovene nepaci. Su uplne huste, jedna vedla druhej. Cez zimu v pohode, ale v lete, nech mam na sebe hocako pekne tielko alebo saty, tak mi cely dojem z toho pokazia prave pehy.

:( Viem, ze krasa je vec pohladu, ale aj tak nejake postrehy k môjmu problemu, prosim.

beskyd

ovecka, ked si budes moct povedat ze si zil par rokov v ba a aj mimo nej a zaroven si budes moct povedat ze tvoje naroky na zensku nie su obmedzene len jej pohlavnym ustrojenstvom, velkostou prs a umelym zdutym ksichtom, mozes mi vycitat nejaky moj problem o ktorom ja neviem:) ale dost pochybujem ze tvoje vnimanie zenskej krasy ma sirsi rozmer nez zasunut a vysunut, ale vlastne si uplne normalny, takto to chape vacsina chlapov, najma tych co nikdy nevideli vyssi standard od toho co je tu v blave:)

xdanielax

BLAVACKY ..no hlavneze vy chlapci ste urcite rodeni BLAVACI. musite byt strasne spokojni sami so sebou, ked mate take silne reci o babach v BA. Ale... co vyzarujes, to pritahujes. Kam chodis, to mas. nech sa paci.

0vecka

2 xy:) je zjavne ze ten chlapec ma nejaky problem ... a sam pred sebou to ze ziadnu nema ospravedlnuje tym ze je to kvoli tomu ze zije v BA ...

pato777

mne sa nepaci ked sa zena o seba nestara ked je tucna mala by sa snazit aspon sportobat a neprekrmovat ako prasa,napr.mne sa paci ked je zaco zenu chytit ale tak v norme nemusi mat postavu modelky ale zas velmy chude sa mi tiez nepacia a ved aj pehy maju nieco doseba nelam si s tym hlavu nic s tym aj tak neorobis kazdy mam chybi:))

beskyd

xy, dakujem za bezkonkurencny navrh hladat si babu spomedzi toho co je tu v ba:) uz nic viac nepotrebujem ku stastiu len nejaku oprsklu umelu a skrobenu blavacku figurinu made in polus:)vlastne pardon, nie su vsetky take, to len ja chodim na zle miesta:))

xy:)

no suhlas, pekna zena by mala mat tvary. ale nie mat nadvahu. to su dve rozdielne veci.
beskyd, ved si taku tucnu najdi, a uvidime, co povies, az si na teba v posteli lahne. a aj v ba je tucnych dost, je teda z coho vyberat, good luck.