zbohom

adkalc

Kleo, vsetko zle je na nieco dobre. Postupom casu zistis, ze Ta prave tieto neprijemnosti, ktore teraz prezivas, posunu niekam dopredu. Snad natrafis na inych ludi, mozno aj nejakeho noveho priatela, a ak aj nie, tak to rozhodne nevzdavaj a bojuj. Kym si zdrava Ty aj Tvoj maly, tak sa so vsetkym da bojovat. Drzim palce:-)

DJ HiDe

Vykasli sa na to...si v hroznom obdobi zivota, ktore kazdy uz raz zazil alebo zazije....poznam cloveka, ktory v jeden den stratil zamestanie a zomrela mu mama...chcel spachat samovrazdu, az kym neprisiel ten "osudny" clovek, a nepomohol mu odrazit sa z dna a najst si zmysel zivota....teraz je stastny, ma vlastnu rodinu, novu pracu, slusny prijem, vela priatelov....nikdy netreba stracat nadej v zlepsenie zivotnej a socialnej situacie, pretoze v zivote sa karta obracia velmi lahko a tieto situacie sa predvidat nedaju....
ked ta manzel podvadzal, zatial co ty si ho milovala, a pri tom sebecky myslel len na seba, svedci to o jeho charaktere, ktory zrejme nema prilis hlboky....
a aby som nezabudol, mna tiez opustil najlepsi kamarat, s ktorym som stravil kazdy den svojej mladosti, dnes sa uz sice ani nestretavame, ale nasiel som si novych znamych, ktorych je urcite omnoho viac, ako som mal s jeho pritomnostou....
zacni zit, najdi si svoje konicky,pri ktorych sa odreagujes a zabudnes na svoje problemy, zacni chodit do spolocnosti a nadvazovat nove vztahy....uvidis, ze to pojde, len treba volu :)

ivka2

AHoj KLEO, ja som od Michaloviec a viem o jednej psychologicke, len neviem ti povedat jej meno, musela by som sa opytat priatela ako sa vola...a ci nema na nu kontakt...ak chces tak sa mi ozvi na mail: ivanocka331@azet.sk

nathalie

Milá Kleo, určite sa ti oplatí žiť, keď už kvôli ničomu inému tak kvôli synčekovi, vieš si predstaviť že by ostal sám? Život je predsa krásny aj keď je ťažký, viem o čom hovorím, mám už 10 rokov nepríjemnú chorobu, tiež som mala depky že to snáď vzdám, ale vieš čo, asi pred mesiacom mi prvý raz po rokoch svitla nádej a som rada že som sa nevzdala, uvidíš aj tebe vyjde tvoja hviezda

brunuska

Ahoj kleo.suhlasim s veronikou,len s malymi upravami.hlavne klud,budes to riesit pomalicky.zajdi si za psychologom-neni to ziadna hanba,porozpravas mu co a ako.a na margo tvojho manzela a tvojej kamaratky- nezasluzia si tvoje trapenie,nezasluzia si ani jednu jedinu spomienku! priatelov najdes este vela-skutocnych priatelov!neries vsetko naraz,ale pomalicky.myslim,ze tvojich rodicov to uz preslo-alebo prejde-neviem nepoznam ich,ale si ich dcera.ty sama vies ze sa musis dat dokopy-nielen koli sebe,ale hlavne koli svojmu slniecku!

veronikaa

kleo, vies co-najlepsi liek je zabudnut na minulost a zacat novy zivot!!!!kludne sa porozpravaj s rodicmi, ved su to tvoji rodicia,kludne im povedz ,ze chce pokracovat v studiach,urcite sa aj oni potesia.si mlada.ale najhorsie je rozoberat minulost.co sa stalo, sa stalo, nie si jedina s takymi trapeniami.zbytocne nestracaj cas rozmyslanim nad ludnmi co si nezasluzia ani len jednu z tvojich myslienok.najdi si novych priatelov.vela uspechov prajem.

kleo

Ahojte tak som tu.Nečakala som tolko odpovedi a tolko zaujmu,verte potešilo ma to.Rozmyslam nad psychologom ja tu mam najblizsie Michalovce alebo trebišov.čo sa tyka rodičov tí sa za mna hanbia lebo ma prijali na medicinu a ja som dala prednost manzelstvu bola som zamilovana odvtedy so mnou nerozpravaju.No a manžel.....ten ma začal podvadzat a nakoniec nas opustil.A najlepsia kamaratka?Otočila sa mi chrbtom.Nasla si inu partiu.Takže som ostala sama so synom a bez priatelov....

eluška

Veru, treba sa na to vyspať. Dostaneš sa z toho, len je teraz toho na teba priveľa. skoč k psychológovi, ak budeš mať pocit, že to nezvládneš ani kvôli synovi, nevieš, čo pekné ťa ešte v živote čaká, aj keď sa ti teraz zdá, že sa ti zrútil celý svet. Niečo v ňom predsa len ostalo- syn. Bolo by kruté nechať ho tu samého, ako by to asi prežil on? Neboj, čas je na takéto veci naozaj najlepší lekár. Uvidíš, to chce len kopec času. nehanbi sa dať si poradiť aj odbprne, ozvi sa, ahoj