moja cestu k štíhlej postave

Príspevok v téme: moja cestu k štíhlej postave
milacik17

Do tejto témy budem písať každý deň svoj jedálniček. Budem rada ak sa niekto pripojí, ale ak aj nie nevadí. Začala som na váhe 89kg.. dnes mám 83 a chcela by som ísť aspoň na 70kg... mám na to rok.... Budem sa snažiť jesť 5 krát za deň, veľa ovocia a zeleniny + šport, ale s tým to bude kvôli zdravotným problémom horšie.. Plánujem to dotiahnuť až do konca.. tak držte palce :D

milacik17

hladajuca.... no ja vazim teraz tak 80 kg... pomaly to ide dole :D :D ... tak uz si aj mensie oblecenie kupujem :D rifle som uz vsetky musela vymenit :D ....dufam ze klesnem pod tu 70tku...a ty si ako na tom ???

gre_ta

Do dnešného dňa som sa držala úplne fajn, bez sladkostí s cvičením, no dnes na mňa prišlo predmenštruačná žravosť a spapala som toho fakt veľa. Doobeda som sa držala, no na večer som zlyhala na plnej čiare :D no na druhej strane som aj kúsok rada, pretože som po pol roku konečne mala chuť do jedla... Behom hodiny vo mne skončili dva krajce syrového zapečeného chlebíka, banán, musli tyčinka a čaj, ešte teraz, po 5 hodinách to rozdýchavam :D

milacik17

helus tak drzim palceky aby ti to dobre dopadlo...
no a moj dnesny den? nemozem si spomenut co som mala na ranajky :D ale obed bol zeleninova polievka a kusok zemiakovej placky.. :D no tak nebudem sa predsa tyrat :D olovrant len jablcko lebo som nebola doma a vecera udusena zelenina...lepsie povedane riaaadna kopa zelniny a k tomu uvarene vajicko :D a o 8 som sa zahryzla do buchty ale potom som si spomenula na moje vysnivane satockyy na stuskovu a odlozila som ju :D mama sa na mne len smjala :D jak som tam nad tou buchtou stala a rozmyslala :D ale zvladla som to :D

hľadajúca

Ahojte, dlho som sa neozvala, ale sledujem všetko čo píšete a veľmi ma to povzbudzuje. Chudnem takým tempom, že kilo za týždeň, dúfam že nejdem veľmi rýchlo. Vylúčila som sladkosti, cvičím dosť málo, pretože chodím neskoro z práce. Snažím sa jesť pravidelne a pijem veľa nesladeného čaju. Najlepšie na tom je, že keď vidím ako mi postupne potrebujem opasky do nohavíc, tak mi tie sladkosti ani nechýbajú. Držte sa a píšte, veľmi tým povzbudzujete. Ďakujem.

Helus

milacik 17 ja mam koleno na vymenu klbu,poskodene je,len mi tam pred 4 rokmi prasklo,z nicoho n ic.Takze idu ho dat trochu do poriadku,ak sa bude dat,aby sme natiahli cas,na to nove koleno,mam len 46 rokov,a to by ma calala este 1 reoperacia ,klb vydrzi nejakych 10 rokov.Takze tak,slapem menej,ale zato si davam caste rychle chodze aj cestou do prace aj z prace.

milacik17

helus.. ano ja som mala tiez problemy s kolenom teda este aj mam... bola som na plastike predneho krizneho vazu ale mala som tam toho viac na jeden krat,.... a bolo to asi pred mesiacom tak som na bicykli este neskusala...az dnes...ale to mozem iba po troche takze to moc tukov nespalim...ale ved bude to lepsie :D

evik1

Vrtačka,to je tak,ked dostanem chuť piecť a tiež nedržím doma palmarin a podobné tuky,tak som to nahradila olejom.Ale je to potom tekutejšie.môžeš si tam dať aký len chceš cukor,ono recepty sa píšu kvôli tej konzistencii,že potom môže byť to cesto iné,ale mne je to jedno,ved zahustiť sa dá vždy ešte,napr,aj múku vymením za celozrn. ak mám.pre teba lepšie,ak si tam dáš zdravé veci,ved to nie je do obchodu,ale tebe.

Helus

milacik17 mne sa s jedlom dari,len cvicenie nebolo tento tyzden ziadne,okrem rychlej chodze,cestou do prace a z prace.Inac pises,ze uz mozes na bicikli,co si mala nejaky uraz?Ja som mala ist na artroskopiu kolena,ale operacie sa rusia,tak zatial doma len biciklujem.Cez vikend a zajtra rano chcem trocha slapat do pedalov.

milacik17

babeny od dnes mam presne rok na to aby som schudla do najkrajsich siat na svete a uzila si stuzkovu plna sebavedomia :D :D tak strasne po tom tuzim ze to proste musimmm dokazat :D ... uz mam povolene od lekara aj cvicit na bicykli takze mozem naplno chudnut :D .... dufam ze sa vam dari kocky :D