SAMOOPALOVAK

samotqa

nie neboj sa s pehami to nic nema.... pehy su myslim troska hlbsie... v hlbsej vrstve koze... samoopalovak posobi len na povrchu koze... jeho zlozka reaguje s bielkovinami na povrchu koze... to zafarbanie ti neostane nastalo... casom sa zmyva... spolu s odumtetou pokozkou... aj ja som pehata a nijako mi to pehy nezhorsilo....

superka15

prosim vas mohli by ste mi poradit,potrebovala by som zistit ze c iten krem nezvysuje pehy,lebo mam bledu pokozku a dost pieh,tak bojim sa ze ich moze este zvacsit,dakujem,prosim piste na e-mail Julina15@pobox.sk

samotqa

ja som tiez vapenka a chytilo ma celkom pekne. najskor som mala ten na svetlu plet, potom ten na tmavsiu. pozor na dlane... odporucam vam precitat si diskusiu na tuto temu na www.lady.sk. toto mliecko stoji cca 160 Sk. v akcii som ho kupila za 109sk. mozno v tescu ho este maju za tuto cenu. alebo pozrite na www.zlacnene.sk johnson´s holiday skin

heart

Ja už tretí deň používam telové mlieko johnsons holiday skin a môžem pochváliť túto novinku na trhu.Je skvelá.Už postupne chytám zlatisté opálenie.nefarbí oblečenie a ani nezapácha po nom pokožka. Jednoducho zatial SUPER!!!! :o)