Dnesny vecer rozhodne - poradte prosim...

Príspevok v téme: Dnesny vecer rozhodne - poradte prosim...
anjelik123

Mala som tu viacero tem, hlavne Maoam vie, o co ide...Som s priatelom 3mesiace, asi po mesiaci mi povedal, ze na vsetko ideme prilis rychlo (co mu vsak nebranilo vyspat sa so mnou po tyzdni - uznavam, bola to moja chyba). Vtedy chcel, aby sme sa spoznavali nadalej, povedal, ze ma ma moc rad, ale nemiluje ma, vraj ma lubi ako sestru, ktoru nikdy nemal, aj plakal:(

Avsak tiez som z neho dostala, ze stale ma city k byvalej, stretavali sa tajne, mala partnera a dieta, moj priatel chcel, aby od neho odisla, ona vsak po 2 a pol roku takychto stretnuti, ked on jej dal na vyber, bud alebo, povedala bohuzial. Mesiac a pol na to sa zacal stretavat so mnou. Dala som mu vtedy tyzden cas, stale mi vsak pisal a volal, poslala som ho za nou, nech si urovna co citi, bol za nou v praci asi 5minut a vraj jej nenavrhol, aby to dali naspat dokopy, ale ona sa ho pytala, ci niekoho ma, tak povedal, ze ano a ona mu povedala, ze tak je to spravne, lebo ona by svojho partnera neopustila kvoli dcere a tak.On pocas toho ako sa stretavali aj spal s inymi, lebo ona si ho nechcela viazat, podla mna vsak keby ju miloval, tak by sa inej zeny nechytil, lebo ona s tym svojim tiez nespavala.

Po tom tyzdni sme sa dali naspat dohromady, povedal, ze ma lubi, a teraz po 3mesiacoch sme zasa tam, kde na zaciatku, citila som, ze nieco nie je v poriadku, nedokazala som mu otvorit srdce a dobre som tusila, vcera mi priznal, ze ju nemiluje, ale lubi mna aj ju, 50 na 50, ze ma nechce stratit, dnes sa mame stretnut a porozpravat a ja neviem co robit.Zdravy rozum mi hovori ze mam povedat navzdy zbohom, ale ja ho uz lubim a to velmi.

Poradte mi prosim, ja uz nevladzem premyslat:(

Maoam

gratulujem, drz sa a prve dni, tyzdne to bude tazke, vysoke riziko navratu k nemu, takze sa snaz drzat co najdalej, zaoberaj sa vsetkym moznym, bud s kamosmi, alebo odcestuj, proste ziadny kontakt, ziadne spravy, maily, ziadny Facebook, nic...

dolezite je ZIADNY, absolutne ZIADNY KONTAKT

budes ovela rychlejsie fit

danielaaa

Jasne ze je to ponizujuce, najdi si partnera ktory bude lubit teba na 100% a ty jeho tiez :)Vela stastia prajem drz sa

anjelik123

Urobila som to, je koniec.Strasne to boli a neviem vobec rozmyslat.On nevie co chce...Ale kedy to bude vediet???:( Lubit mna aj inu 50 na 50 je pre mna tak strasne ponizujuce...

anjelik 5

Ty ho nemiluješ,ale len ľúbiš v posteli.Skoro si do nej ľahla,vstaň čím skôr,kým nepríde dieťa. Jemu to vyhovuje,že má hneď čo potrebuje-to nie je láska 50 na 50.Utekaj!

Maoam

moja, ovela viac sily ta bude stat to, zotrvat v tom vztahu nadalej, ver mi, takto je to lepsie, uvidis casom sama

drz sa a daj nam vediet

anjelik123

bibisa tak naco si tu ked mas chut posielat ludi do p..., to je fakt inteligencia...

maoam toto bude vyzadovat vela sily, ja sa o to pokusim

User_37597

Maoam
JA skladam klobuk pred tebou ze si jej este nevynadala a neposlala ju do p.ce.sorry ale toto uz je aj na mna vela.tak ako som velmi empaticka tak pri tejto babe by som vybuchla od nervou a vymlatila z nej tu sprostost.

anjelik123

Mozno som sa nanho tak naviazala preto, ze vsetky moje kamaratky su zadane, na mna uz casu tolko nie, nemam ani rodinu, nemam tu nikoho, som sama po veceroch...Nemilujem ho, lubim ho, ale ked to skoncim, na jeho miesto najdem hned inych adeptov, proste vlozila som do toho srdce a to mi teraz robi sarapatu.Jednu sancu premarnil, dalsiu neviem ci mu dam...Pravda je, ze ho nemozem z nicoho obvinovat, lebo ludskym citom sa rozkazat neda

Maoam

dalej sa stretavat, bozky?

co vlastne chces TY? si na nom tak psychicky a emocne zavisla alebo co?

v tom pripade namiesto stretavok a bozkov zamier do ambulancie psychologa, to ta iste posunie dalej

prepac mi moju uprimnost, ale ja to takto vidim