Co mam robit koli erekcii?

Príspevok v téme: Co mam robit koli erekcii?
pa a pi

Zdravim vsetkych pomocichtivych ludi. Mam problem s erekciou. Nedari sa mi ju dosiahnut ani pri bozkavani pricom sme s partnerkou telo na telo ba ani pri pohlade na nu aj ked sa ma dotyka rovno penisu ci jemnejsie alebo aj vasnivejsie a silnejsie.Raz sa mi to aj podarilo no po velmi kratkom case-asi 2 minuty som ju viac menej stratil a asi po 5 minutach som bol znovu na zaciatku. Jednoducho neviem ci je to koli tomu ze nema telo ako najkrajsia modelka alebo je problem niekde inde. Vtip je v tom ze ani pri pohlade na ine zeny ju polkrat nedosiahnem. Chut na sex s nou mam ani vzrusenie nie je male. V minulosti ked som bol este bez partnerky som sice dokazal dosiahnut erekciu svojpomocne ale aj to tesne pred orgazmom a aj to nebola ta erekcia uplna. A co ma najviac stve ze erekciu dosiahnem niekedy ked na to v pravom slova zmysle ani pricinu nemam - nemam byt cim vzruseny. No to len fakt niekedy.

pa a pi

Takto. Ona ma dokaze spravit rucne, teda dokaze ma priviest k ejakulacii- orgazmu, ale do znacnej miery to je namahave prave koli tomu ze nedosahujem erekciu. Dosiahnem ju vzdy nedostatocnu alebo az tesne pred orgazmom.
A co sa tyka toho tak ak si to robim svojpomocne tak je to sice lahsie prijst k orgazmu a trva to kratsie ale nie je tam moc velky rozdiel v tom ze sa mu ani vtedy moc stavat nechce.A aj ked tak nezotrva dlho v stoporenom stave.
Ale zeby som bol uplne neschopny mat erekciu tak to nie. Dosiahnem ju a aj vtedy ked to necakam a viac menej to nema byt z coho.
A odkedy?... no popravde je to moja prva partnerka a popravde ja som si predtym tento problem moc neuvedomoval az teraz ked mi je prekazkou ((

Rubi

A ona ta dokaze spravit rucne alebo ani to nejde?Kedze pises ze nevies dosiahnut erekciu,ak to vazne nejde tak by si mal zrejme navstivit lekara.A odkedy mas take problemy?Odjakziva alebo od isteho casu sa to tak pokaslalo?

pa a pi

No milujeme sa (ak sa to tak da nazvat, skor su to pokusy o milovanie a skonci to uspokojovanim sa rucne,,, je tiez fakt ze ona este orgazmus nedosiahla aj ked mala k tomu vraj blizko) kazdy vikend v piatok a sobotu.

elle

Nemyslim si ze to bude vyzorom tvojej frajerky. A kolkokrat do tyzdna sa milujete? Alebo sa ti nepostavi vôbec. To bude nejaky psychologicky problem podla mna.....