STOP sexu ?? ...

Príspevok v téme: STOP sexu ?? ...
123

môj problém spočíva v tom, že keď sme sa s priateľom hladkali a bozkávali, celkom ma to vzrušovalo. No akonáhle ma začal vyzliekať a malo dôjsť k sexu, úplne som vypla a nič ma nevzrušovalo. Pri sexe som trpela, pretože ako je známe, ak žena nie je vzrušená, nejako to nejde ... a dosť to bolí. (to bol dôvod aj nášho rozchodu) teraz mám chalana a ja čakám, kedy bude chcieť sex a ja vypnem :.( - je to asi psychologický blok, no ja by som bola rada, keby ste ma neposielali ku psychológovi, ale poradili nejaký babský recept na odblokovanie môjho vypnutia. ďakujem

Lela

Ahoj v prvom rade, by ste sa mali ľúbit,mala by si byť na to psychicky a fyzicky pripravená.Mala by si sa pri svojom priateľovi cítiť bezpečne, mal by byť nežný...dôležitá je atmosféra. Ak toto tvoj priateľ nemá, tak to asi neprekonáš a dôležité je, aby si to sama chcela, nie len preto, že priateľ chce. S prvým si sa rozišla kôli tomu, tak si vyberaj nie podľa krásy, ale podľa charakteru. Dúfam, že som ťa neurazila, neviem koľko máš rokov, ale väčšinou tu píšu samé 17-ky a menej, čo o milovaní nemajú ani páru. Ak má tvoj priateľ málo rokov, je málo pravdepodobné, že ťa dokáže uspokojiť, ny všetko treba čas a nikam sa neponáhľať.ak chceš vedieť, či ťa chlapec skutočne ľúbi, tak so sexom počká dovtedy, kým sama nebudeš chcieť.