zivy vianocny stromcek

mate59

stromka, stojany majú v domácich potrebách,aj supermarketoch.Dobrý je taký, ktorý pojme aj silnejší stromček,aby si nemusela koru obrezávat, má skrutky na stiahnutie a upevnenie kmena a má zásobník na vodu,ktorú dolievaš a on dlhšie vydrží bez opadu ihličia.

blondula

hahaaa...pred asi 6 rokmi sme vo Wiedni s priatelom sli kupovat stromcek !! bolo to velmi emotivne,hlavne pre neho a povedal,ze musime kupit najkrajsi stromec !! aj tak bolo,sli sme autom a domov potom peso,nezmestil sa do auta :D vravela som,ze je strasne velky a ani domov sa nam nezmesti !!! teperili sme ho na 3 poschodie bez vytahu a ked sme ho doterigali a postavili,tak som z neho musela vyse pol metra odpilit,zvrchu a ta pika sa osuchovala o strop :DDD a to musim povedat,ze Wiedenske stare byty maju vysoke stropy !!! musela som este rychlo zbehnut dokupit ozdoby,lebo strom bol tak velky,ze ozdoby mi vysli len asi do polovice :DDDDD
dali nam ho aj zo stojanom a v januari uz trochu opadal,pri odzdobovani uz dost,takze maj prichystany vysavac :D vsetci susedi vyhadzovali stromky cez okno a ja som ho musela v byte pilit a po kuskoch,nezmestil sa ani cez dvere a uz vobec cez okno :DDDD inak zivy stromcek krasne rozvoniava,takze ja som skor za zivy ako umely :P

xy:)

takisto si pozri, ci strom nie je krivy, ci mu nechybaju niekde konare a pod. ten stojan neviem, nemal by to byt nejaky problem kupit v obchode.

xy:)

tak stojan by bol fajn, pokial ho nechces drzat v ruke.. ako dlho vydrzi? zalezi ci mas smrek, jedlu, borovicu.. mne sa paci borovica najviac a aj vydrzi dlho. ved ked ho budes kupovat tak ho pokukaj, ci ti nechcu predat nejaky vysuseny smejd