Mam 17 a tehotna?

Príspevok v téme: Mam 17 a tehotna?
nervozna

Mam 17 rokov a neviem ci som tehotna alebo mi len meskaju kramy...tie som posledny rok dostavala priblizne vzdy po 24-29 dnoch od zaciatku poslednej menstruacie.ale teraz od zaciatku poslednej menstruacie cakam uz 38 dni a stale nic.to zeby som bola tehotna je mozne aj ked vacsinou sa chranime a chalan si dava dost velky pozor.bola som asi 2 tyzdne minuly mesiac dost chora a brala som velmi silne antibiotika je mozne ze by mi to mohlo narusit cyklus??s priatelom sme spolu dlho poznam ho a velmi sa lubime nepochybujem o tom ze by sa omna dokazal postarat,ze by somnou zostal.mne by to nejak extremne nevadilo keby som bola v tom lebo dieta by som mala az nejakeho pol roka po 18tke....lenzeee...bojim sa toho co by mi povedali rodicia.neviem si predstavit ako by reagovali.ci by som im to mala povedat co najskor alebo pockat kym to sama rozdycham.o par dni si spravim tehotensky test...ale co potom??

nervozna

Rodičia sú už v pohode.Normálne komunikujeme takže je to OK.Ja som spokojná,priateľ je spokojný,tešíme sa na drobca(chlapec),bábo je v poriadku...čo ešte viac môžem chcieť?:)

Simonella

presne tak .. jankaaaa trepes dristy.. uz od prveho komentaru co si sem dala, len vyryvas a urazas.. tvaris sa, ze si zozrala vsetku mudrost sveta.. staraj sa radsej o seba.. a neviem, kto tu ma komplexy.. ci Annika, alebo ty :P

Simonella

presne tak .. jankaaaa trepes dristy.. uz od prveho komentaru co si sem dala, len vyryvas a urazas.. tvaris sa, ze si zozrala vsetku mudrost sveta.. staraj sa radsej o seba.. a neviem, kto tu ma komplexy.. ci Annika, alebo ty :P

jankaaaaaaaaa

baira: pochopila som, ze mas teraz tych 20. ospravedlnujem sa.. no zivot vie byt niekedy kruty..
nieje sebecke chciet vychovat dieta, ale skor priviest ho na svet do nezabezpecenej rodiny atd.

Baira

Jankaaa celkom si ma pobavila s tým, že som ešte mladá, to mi už dávno nikto nepovedal :-) Moje hipotetické dieťa porodené v 17-tich by už dááávno bolo dospelé. A ak pokladáš za sebectvo túžbu ženy vynosiť, porodiť a starať sa o dieťa najlepšie ako vie, tak áno som sebecká, tá najsebeckejšia