ako na to cez Vianoce...

Milky

Jednoducho povedz nie.
Ked ta budu prehovarat, nereaguj. To prejde.
Ak by si reagovala akokolvek, ci pozitivne ci negativne, vzdy ta budu dalej a dalej ponukat napriek tomu, co im rozpravas.
Obcas som este po nie povedal, ze mam rakovinu, ale to iba v rodinach, kde ma vyslovene pocas roka stvali.
A zabera to.

sloniatenko

no ahojte ja som zacala naschval chudnut(zase raz..)pred vianocami aby som uz troska bola zvyknuta na mensie porcie a zdravsie jedlo ale urcite nebudem na vianoce vsetko odriekat ako na navstevy nejak mechodim ale myslim ze ako doma nebudem trpet ze si nedam aj tak by som to nevydrzala a zbytocne mala nervy ale budem sa snazit aby som nepribrala viac jak 1kilo :) budem jest menej nechcem sa cez sviatky prezierat ale dam si.dam si i kolace aj chlebicky sak je to raz za rok a ked sa nebudem prezierat tak v pohode :) pa

lenulik6

:DDDD ..... ja ked si nedam bude to pre mna vitazstvo :DDD vsak take "shity" kto by to jedol :DDD ale nie, vsak jeden kolacik neuskodi... ale zjest pol plechu :DDD no aj to sa mi parkrat stalo, a ze preco som takto skoncila :((

doubledog

ja uz som si v rodine vybudol image burana, co sa nevie spravat, takze s odmietanim takehoto shitoveho jedla nemam problem.

kv

ja hovorim ze som na bezlepkovej diete...
ale tak ja moc na navstevy ani nechodim. mne je to neprijemne tvarit sa tyzden do roky akoze je vsetko v pohode a vsetci sme stastni

atm

tento (zlo)zvyk nekonecneho nukania jedla na slovensku tiez absolutne nemam v laske.. obcas z toho vznikne pomaly hadka:D. ale tak treba si asi zobrat na navstevu z domu plny ruksak nejakych svojich 'specialit' a tiez ich tam vsetkych riadne otravovat kazdu minutu slovami "ale sak ponuknite sa no" a mavat pri tom rukami ja neviem s domacimi rizkami..;D. pripadne to pouzit ako protiutok nieco ako "niee VY sa najprv ponuknite, lebo sa urazim!"