zeleny vytok

Príspevok v téme: zeleny vytok
kefka

je svetly a pachne iba kusok nakyslo ... nie je taky čiry tahajuci -zdravy ale skor taky tazky .....je to nejaka infekcia, kvasinky? predtym som pouzivala canesten a mierny pocit svrbenia co vtedy bol presiel i ked na nohavickach bol vytok zltej farby ale bez nejakeho extra zapachu ...teraz je to len o farbe a voni.

maruska123

ja som ti nikde nepovedala ze neotehotnies..ale ked s tym budes mat problem, tak sa necuduj preco

akoze to nie je o nezodpovednosti? uz si mala byt davno nastupena u gynekologa ked ti to zacalo

neviem co tu riesis v kuse, normalne tam chod a hotovo..nema ti byt nic traone, je to doktor! ten sa na vaginy pozera cely den, nie si ani prva ani psoeldna koho uvidi..mas 18 rokov tak sa zacni trochu spravat ako dospela a nie ako dieta recami: ja sa bojim a je mi to trapne

ladida

chronicke to nebude,akurat nejaka infekcia,s ktorou si tvoje telo samo neporadi,dostanes nejake antibiotika a budes ok,ale neodkladaj to.nie je to ziadna hanba!mas 18 rokov,je normalne,ze mas sex,akurat teda k lekarovi nazen aj partnera,liecit sa musi aj on,inak si to bude podavat dookola.mas to od styku s nim?

maruska123

chronicke? no super...ako moze byt niekto taky nezodpovedny...potom tu kazda druha vypisuje, ze nemoze otehotniet..no cudujme sa preco, ze?

vela zien si za to moze samo

kefka

ze vraj dakae kontrolne vysetrenie. no ja neviem...no som hanbliva a tam si sadnut pred neho .. a uvedomujem si to ze to podstupit musim ako kazda ina a je to nevyhnutne ale s tym vytokom daco robit musim.... a myslim ze to je uz chronicke

ladida

ale ake trapne!ked mas nadchu,je ti trapne o tom hovorit s obvodakom?na sono prsnikov ju len tak bez dovodu neposlal,o tom pochybujem!mozno ma nejaku cystu v prsniku alebo cosi take.

kefka

ale kamoska bola vcera na prehliadke pri zalozeni karty a ju poslal na mamografiu /mozno sa pomylila a poslal ju na sono takto mi to zinetpretovala.. viem,uroby urcite stery na kultivaciu bude to nesmierne trapne a ked sa ma bude pytat tie veci a pod. :/

ladida

kefka,ale teba kvoli vytoku na sono prsnikov nikto posielat nebude!urobi ti ster na histologiu,aby zistil pricinu tvojho vytoku,moze to byt bakteria,virus,plesen.. a ak bude treba,nasadi antibiotika.denne tam ma na koze zrejme zo desat zien s vytokom.je to normalne,normalne nie je to ignorovat a dufat,ze zmizne

kefka

hm az teraz som takto zacala zit a ano nie som uz panna kedze som o blanu uz prisla.... ale citim sa tak ze ked tu pride niekto iny s nim sex bude originalny tgaky aky som este nezazila ...cize na sono ? a sono zahrna ake lekarske postupy?

ladida

mas 18?sokujuce!uz davno si mala mat gynek prehliadku za sebou,hlavne ak si sexualne aktivna.navyse panenska blana je tesne za vchodom do posvy,takze ci tretina,polka alebo cely penis..urcite uz nie si ani polopanna.dopln si vedomosti.