Strach zo smrti

J111

Ale späť k téme. Čo k tomu povedať? Ešte že väčšinou prichádza dosť rýchlo:)
Zatiaľ sa nikto z tých, čo umrel, nesťažoval na ňu a na jej remeslo. Asi to robí profesionálne, ak ju berieme tak trochu ako aj duchovnú bytosť. Aj vo Sv. P. sa píše, že je to duchovná bytosť, nakoľko my platíme za to jedno zjedené jabko.

J111

Však ona už má "svoje" informácie:), najmä o mojom pravidelnom užívaní liekov. Bola na mňa posledne dosť tvrdá, resp. zakaždým, keď jej poviem, že som nevzal liek, deň, dva a pod.

J111

No, u mňa je to vraj hraničné. V podstate neviem, čo to znamená. Nemám ani depku, ani haluze, nič. Som asi uzdravený. Boh ma asi vyslyšal. Musím sa ísť pomodliť aspoň zopár Otčenášov - ha, ha.
Moja viera je taká, že verím v Otca a Ducha. Čiže tieto sviatky sú pre mňa oslavou najvýznamnejšieho zo svätých.
Mal som všelijaké stavy, ale asi pred mesiacom som sa intenzívne modlil a normálne som cítil zásah zhora. Teraz netáram, ani neklamem, ani si nič nenamýšľam. Fakt super. Veľmi mi to pomohlo.

J111

Však s ním ani neprestávam, resp. ...:)
Avšak už tri dni, myslím, som nevzal liek, ktorý mám brať a nič vážne sa nestalo. Som rád, že môžem fungovať aj bez neho. Žiadna depka, nič.

J111

To je to isté ako s mojou babkou. Nepomôže baba jedna stará, ale modliť to hej, to hej. A keď si pomôžeme sami, tak len sucho skonštatuje: chvála Bohu. Neviem, či to nie je len jej povzdych úľavy, že nič nemusela zacvakať.