Vadi jej kondom?

sweater

haha :D Ivka uprimne, nie ze by som ti to zelal to vobec, ale som zvedavy ci by si sa smiala na tej malickosti, keby sa vam posmiklo, kezde sa nechranite

lulu22

jedna pohlavná choroba hore-dole. šak čo tam po tom :D hlavne, že na chlapoch to nie je poznať, tak musí byť 100% zdravý :) :D

dedy

že maličký risk, dve čiarky na tehot. teste, dieťa, šak v pohode, veď to je maličkosť :) jedno dieťa hore dole

Ivka1000

radšej bez .. je to maličký risk ...ale aj ... je to omnoho príjemnejšie myslím že aj pre mužov ako pre ženy... je to krajšie ...jasnéé že to cítime :D

lienocka2

Ja používam antiku, takže kondom nemávame. Ale pamätám si, aké to bolo s ním a mám to naozaj radšej bez neho. Ale ak by bolo treba, tak mi nerobí žiadny problém. Hlavne, nech tam nejaká ochrana je :-)

dedy

jediný rozdiel je neistota či sa neroztrhne, a nebude prúser, a také veci ohľadne navliekania, že nemôžme ísť na vec hneď ale najprv ho musíme navliecť
inak to podľa mňa nie je žiaden rozdiel, penis zostáva stále rovnako hrubý aj dlhý a kondóm nie je zase nič hrozné, k orgazmu sa dá dopracovať s ním aj bez neho
ale aby si si bol istý musíš sa spýtať danej osoby, koľko ľudí toľko chutí, ide skôr o to či ste obaja taký zodpovední a radšej použijete kondom aj napriek nejakej nepohodlnosti, alebo budete dúfať, že snád nič neušlo, ak teda neberie hak :)))