Matka a dcéra

Príspevok v téme: Matka a dcéra
d_domča

Zdravím Vás, určite ste sa už všetci pohádali so svojou matkou. To je bežné.. no ale povedzme si, že tak primerane. No u mňa je to hrozné. Začína to vždy so školou, že sa neučím...dobre nemám čisté 1 ale na dvojky to vytiahnem vždy. mám akurát 3 z matiky na konci roka.. ale tie jej ponižujúce nadávky, že som debil, sprostá, zdebilnetá, \"glupa\", krava, koza a este neviem čo, \"zabiť ma je málo\"..ja to už nevládzem takto žiť. Mám priateľa, viac než rok, keď jej treba urobiť službu, tak ho miluje najviac na svete, ale ked má nervy (ona dosť často) tak vždy mi vyčíta, že som decko ( mám 17 ) a netreba mi frajera, lebo že sa neviem sústrediť a za také debiliny ma doslova \"spičuje\" ( sorry za výraz) ako že som \"devla\" lebo som svojej dvojročnej sestre zabudla dať pred spaním dolegumičku z vlasov... rozmýšľala som že by som prestúpila zo školy a išla na internát, do priateľovho mesta ( Prešov) a vypadla z domu.. ja to tu už nevydržím... prosím Vás, čo mám robiť...

kv

mama je vzdy mama ?

kravina.

moja matka. no radsej nic sa k nej nebudem ani vyjadrovat...

ale rozhodne k nej neprechovavam ziadne city.

dariana

mama nech je akakolvek je vzdy len mama mas len jednu mamu aj ona ma svoje trapenia ale lubi ta chlapcov budes mat este vela teraz ich neries ale skolu ano chod za mamou objim ju povedz jej ze ju lubis a ze ju budes respektovat a uvidis ake zazraky sa budu diat pa

d_domča

..no a bude nadavat ze ja to nezvladnem a ze nech nevymyslam somariny... a take bludy... povie ze vzdy nieco chcem ach atak...