Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

lolka00

ahojtee ja dneska som mala na ráno chlebík so šunkou . na obed som mala zeleninovú polievku potom okolo 3 som papkala tekvicové semienka :) a večera zeleninka.
Ináč mama dneska piekla roládu a bublaninu a nemala som nato chuť :D

lilekk

lolka inak krasne parada, tesim sa s tebou :) ide to celkom rychlo ze? ;)

helus no ale taky puncak by som si veru dala aj ja ;)ako dneska? dufam ze ti dnes nebolo blbo :|

maomam - fantu som nemala sto rokov naposledy na strednej inak som to celkom lubila :D

lilekk

ahojte kocky,

tak ako vikend? zrelaxovane, opalene ???:) hresili ste? dajte jedalnicky! :) ja som akurat znicena pretoze som makala u buducej svokry (vzdy ked som taam nejaka robota sa zahadne najde :D)

moj vikendovy jedalnicek, snazila som sa nehresit pretoze ten mcdonalnd v piatok a zmrzlina to som mala staaaaaaale na mysli:

Sobota:
R: 6 fibre, caj Ol: biely jogurt O: chleba rajcina, vyvar Ol:pomaranc V:omeleta(sunka,syr, vajcia), rajcina
Nedela:
R: chleba s pazitkou, rajcina Ol:pomaranc O:vyvar, 2 stehienka, salat V: parenica, paprika

vazenie mam oficialne v stredu :)
uzite si este zvysok vikendiku! ;)

Maoam

ahojte kocky moje, no tak ja som mala posledne dva dni uplne cele zle, bola som 'nutena' jest ine veci, ako som chcela, lebo 1 oslava a potom este den mimo, kde som proste nemala moznost jest separatnu stravu a poviem vam, ze ja som si normalne tym, ako som sa stravovala zdravo, odvykla od tych veci, co som tieto dva dni 'musela' do seba dostat

no fuj, normalne mi je zle a dufam, ze na tie dva dni coskoro aj chutovo zabudnem

bola tam pizza, nejaky kolac, cukriky, fuuuuuuuj a este som musela vypit asi 1dcl Fanty a ma naplo

takze oddnes chvalabohu zasa normalne a aj pri tom ostanem

inak vaha nezmenena 56kg :-),ale idem dalej, to je jasnacka

dufam,ze vam sa dari dobre

najblizsie sa idem vazit a merat 31.05.

Helus

Ahojte baby teraz som prisla domov z prace,tych 15 hodin dnes citim,este zajtra,a potom uz len 8 -cky.lolka gratulujem ti pekne,super ides.
bABY DNES SOM ZRALA PIATE CEZ DEVIATE,TAKA SOM NA SEBA NASRATA.ALE ZAJTRA POKRACUJEM PEKNE VO SVOJEJ STRAVE,MALA SOM DNES BLBE CHUTE,ZJEDLA SOM TAKE KURA NA PAPRIKE INSTANT HNUSNE TO BOLO.AJ 1 DOBOSKU+ 1 PUNCAK A ZLLE MI Z NEHO BOLO,TAKZE ZIADNE CHJACINY UZ JEST.BABY IDEM SPAT.LEBO RANO ZAJTRA ZASE DO VECERA,ALE VECER SI VAS PRECITAM.A PEKNU NEDELU VAM VSETKYM PRAJEM.

sloniatko

inak ste to co jete bolo fakt o nicom blba cast :( aj ona bola divna proste mi nesadla ani trosku :( a co dnes jete?ja plesnivec+uparena zeleninka to mam na obed :)

sloniatko

ahijte kocky :) lolka oooobrovska gratulacia :) :) :) super!!!!
lileek to neva ja hresim kazdu chvilku a naozaj raz za cas sa niiic nestane ved tebe to taaak kraaasne ide :) no vies co prilohy mi zatial nejak nechybaju ale teraz som mala aj pizz asi predvcerom a vcera aj sladke :( no vcera drn onicom :(

lolka00

ahojte kočky :) ako sa máte ? ja sa mám dobre :)
Dneska na ráno som zjedla chlebík so šunkou a s uhorkou na desiatu som mala 3 mandarínky na obed ryžu s mäsom a na večeru zeleninovú polievku.
Dneska som bola u starkej a kedže ja nemám váhu musela som sa tam postaviť aby som zistila žee či aspoň gram som schudla.
A na moje prekvapenie mám zo 75 kg 73 :D ja sa tešííím :)

lilekk

jaaaj baby dakujem ste super :,) dakujem Dani :* akurat veceriam tie vajcia, a zeleninu :) meranie mam stredu to oficialne :) neoficialne sa uz odvazim v pondelok vo fitku lebo som strasne zvedava :D

Danik som zvedava potom ked precitas tak napis nejake tipy pre nase zdravie :D

Helus - skoda ze musis aj cez vikendik fachcit :( ale snad aspon vecer teraz je dlho svetlo trocha zrelaxujes :)

ling neviem ci by som to dokozala ak z toho napinaa ja ked mne nieco smrdi alebo nechuti...tak konec ani za nic to nedostanes do mna :D budem ti drzat palcaky, potom pis pravidelne ze ako sa drzis :D

Linguistics

Ahojte!
lilekk- ten sirup ma taku zvlastnu chut, taky karamelovy s niecim, naozaj to neviem specifikovat. Ked som to drzala prvykrat, tak som si kupila sirup z DM drogerie. Vraj sa ma pouzivat na jeden den 1.5dcl toho sirupu na 2litre napoja, ale to som v ziadnom pripade nezvladala, to bolo strasne sladke. Ked som ten napoj ochutnala prvykrat, vracala som z neho, druhykrat opat. Mne nesadla ta chut sirup+citron+kajanske korenie. Tak som si to dala do 2osobitnych flasiek, v jednej bola voda so sirupom a v druhej voda s citronom. Takto ma z toho uz nenapinalo. Zvladla som to super, prve dni som myslela, ze okusem aj stenu, ale preslo to :) Svoj ucel to splnilo, tak idem na to opat. Len teraz mam doma ten MADAL bal sirup ci aky, specialne na to. Zacnem od pondelka, mam 10dni volno :D
Danka, super, ze si post zvladla! wow! A ano, vydrzala som ten post, bolo to fajn. Ale neviem, ci som aj daco schudla, nevazila a nemerala som sa.
S tym satnikom mi ani nevravte, ja nemam nic stare, co mi je teraz male, ale vsetky moje normalne veci su mi tesne! Pribrala som vela a naraz, za pol roka :D Tak sa neviem dockat, kedy sa budem citit v mojich veciach opat dobre.
A lilekk, nic to tie hranolceky, aj ja som si ich pred par dnami dala, je to tak - raz za cas treba zhresit, nech to nakopne metabolizmus. :)
Inak, ja sa dnes drzim zelo-ovo. Na ranajky som mala zel. salat, na obed ovocny a na veceru si zas dam zeleninu ale aj s vajickom a mozarelou :)