Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Helus

Sloniatko,svokra stale na nieco pindala,ja som ju zacala ignorovat,a je to ok.Uz ma ani nesekiruje,po tom,co som jej povedala,ze moja vlastna mama,si ma nedovolila sekirovat,ako ona.A mam pokoj.Dobre sa sekiruje z postele,ale ja som imunna.idem si dat na veceru lusky zapecene s vajickom,a calamadu.Davno som to nemala.

carey

Sloniatko od kedy chudnem, no uz strasne dlho, len u mna to je vecny kolotoc, ja si tu vahu enviem nejako udrzat.
Teraz necvicim, lebo ked ma boli brucho tak to mi nerobi dobre, zas zacnem buduci tyzden. Ja mam 25r o pol roka :)

carey

Sloniatko ja mam teraz kramy takze jem asi 2x viac ako normalne a tiez nezdrave veci...no ja som teraz prisla a papam leco s kaiserkou, uplne neplanovane, lebo mama spravila a som bola hladna ako vlk...vecer si este dam polievku.

Ten redbull to snad nie je take strasne :))

sloniatko

baby ja som dnes zhresila dostala som 2x redbull vzorku tak som si dala cize som si dala 120ml redbullu :( co budete vecerat?

carey

Sloniatko nie nepracujem teraz, myslela som tak do skoly, mam toho teraz dost vela. Inak mam 24r som piatacka na VS.

No ja som vcera zjedla polku sunkovej pizze a este vecer trochu cokolad. keksickov...ale dnes to tiez nie je bohvie co, co uz par dni asi musi byt aj nezdravych :/, na obed 2 placky s maskom na stave.
Ale idem teraz do skoly, doteraz som citala nejake knizky co musim spracovat. Bolia ma oci, aj hlava dneska, asi to blbe pocasie

sloniatko

ahoj carey a co si nieco zle spapala?ano citim sa lepsie tak celkovo lepsie akurat sa to neda plne zhodnotit lebo teraz vela vela pracujem takze unava tu je ale to je jasne ale urcite mensia ako keby som jedla same blbosti dokonca si vecer vladzem i navarit :) a ty co studujes?kolko mas rokov?aj pracujes no teda :)

carey

Ahojte, tak mna boli brusko, dnes na ranajky jablcko a bananik. Uvarila som si 0,5l cajiku a idem pracovat. Dnes si chcem dat trosku odlahceny dnik a poobede ma caka este skola.
Tak pekny den
Sloniatko velmi pekne si zmenila aj stravu, urcite sa citis trosku lahsie ze?