Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Valika146

No to hej ,,, pojdem asi si kúpiť tú morskú.
Ešte som sa chcela poradiť či mi nevieš pomôcť s tým že chodím na výšku a mam len po 2 hod. 5 min prestavky až do tej 13:00 a od 13:00 do 14:00 prestavka a znova potom tak ze dve hodiny sa ucim a 5 min prestavka do 18:00
neviem čo si mam jesť medzi 5 min. a to len ledva na wc stíham a kde to ešte jesť. a čo na tú hodinovu?
Baby chodia sa najesť do reštiky ale tam sú moc také tažké jedla podľa mňa,,, palacinky,vypražaný syr,bravčové na smotane a také.
Vedela by si mi niečo poradiť niečo čo zajem tak rýchlo abo niečo?z toho som zúfala /

Maoam

jasne, korenit ano, akurat so solou opatrne a ked, tak radsej zvol morsku

dobre je pridavanie cerstvych byliniek, podla chuti, co mas rada a co varis (petrzlen, pazitka, basilikum, majoran atd).

ja mam vsetko v kvetinacoch v kuchyni ;D

co sa tej spokojnosti tyka: tak ono je to tak, kazdy mame svoje hranice a treba to vidiet realne

Valika146

Maomam tak fajne ti, kebyže aj ja som spokojna :/ snáď to nejako docielim....

Mimochodom som si spravila na obed ryžu so dusenou zeleninou plus kuracie mäsko ale mäso som pražila na malom množstve oleja. chcela som sa spýtať keď som si pridala korenie paprika mletý cesnak soľ je to fajn či nie? či račej nekoreniť?

Maoam

Valika, ano pamätam sa na teba :-). Ja som spokojna, vramci kolektivnej srandy sa odvazim s babami v teme Tvrdy trening v sobotu 20.10., tak ti napisem ako na tom aktualne som, ale ja uz nechudnem :-).
Som spokojna s tym, co mam :D.

Valika146

Ahojte baby :) jej naša téma ďalej pokračuje :) som rada :)
Ak si na mňa pamätáte tak som dávnejšie sem písala :)
Tak ako od v tedy sa u mňa nič nezmenilo. Dokonca som pribrala 3kg takže mám 63 :( no ale od dneska zase idem na to a už dúfam že sa mi to opäť podarí :) a snáď už aj dlhšie :)
Tak babenky a vy ako ste na tom ?
niečo ste zhodili či ako ??? :)

Helus

Ahojte baby ja dneska ranajky trochu dietne,jaklka+ cervene hrozno domace 3 strapce+ hrozienka+ orechy-Obed bude kuskus+ dusena zelenina+ calamada.Olovrant asi acidko,alebo jogurt,a vecera cottage+ uhorka salatova.Baby prajem vam pekny den.

sloniatko

ahojte baby tak ako sa mate?ja priznavam ze tento tyzden co bol stal za nic..musim sa polepsit a cvicenie tiez nebolo min. tyzden :( ale tento to secko napravim a zajtra idem cvicit a snad to zas pojde :) fajt naco su nam dni ked si doprajeme ked je nam potom zle?nanic asi tak ako pisala helus s tou tarhonou a majonezou tak radsej zdravsie :) pekny dena co jete?ja ranajky b.jogurt hrozno med vlocky :)

Helus

Ahojte baby,
Maoam veru,ja som uz neni vobec zvyknuta take veci jedavat.Ale u dcery si pochvalovali,aj do prace som zobrala ochutnat,a aj recept pytaju doniest,ze aky je len dobry.Noo u mna v kuchyni,uz ho robit nebudem,aj tak to som robila 1x to je recept z internetu.Baby peknu nedelu,idem spat,lebo zajtra zase 14 hodim v praci,vecer si vas precitam.

Maoam

ahojte baby,
Helus tarhonovy salat s majonezou, uf to by som asi nedokazala zjest :-). Necudujem sa, ze si z toho zvracala.
Zvlast, ak uz vobec nie si navyknuta jest take.

Baby, pekny vikend vam prajem a tie, ktore pracujeme, vela zdaru :-)

Helus

Ahoj carey,dari sa mi fajn,mam vikend peacovny,takze cely den v praci.Na zajtra mam na obed tarhonu so zeleninou+ kuracie prsia opecene+ cviklovy salat.ranajky bude ovsenna kasa,a vecera asi nejaky COTTAGE+ VAJICKO.Pekny vikend vam prajem.