Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

baculka

Valika146 no ono je to tak, že ja mäso v podstate nejem, čiže jediné čo mi ostáva sú vajicia a mliečne výrobky ( mlieko tiež nepijem ) a to proste všelijako kombinujem so zeleninou :) nie je pravda že jem len ovocie a zeleninu ale tak na 80 percent
Vylúčila som maslo, pečivo,sladké , zemiaky, bielu ryžu , všetko kde sú éčka

Jem veľmi veľa bio potravín a potravín prirodzených : pohánku , hnedú ryžu, pohánkovú krupicu,ovsené vločky, med, sušené ovocie, orechy, ovocie a zeleninu každú nedelu tuniaka :)
denne pijem vyše 2l vody + 0,5l zel.čaju každé ráno

VOBEC nebývam hladná :) :) ale nie je to také jednoduché ako to znie, na takúto stravu som neprešla zo dňa na deň, odporučila by som ti ako prvé hlavne pridať ku každému jedlu kopec zeleniny a menej soliť a koreniť, takto si postupne zvykneš na tú chuť a bude ti sama od seba chýbať :) potom pre mňa jedna z kľúcových vecí bolo vylúčiť to pečivo, ale napr. raz za 2 týždne mám na to chuť, tak si kludne dám 2 grahamové rožky :) :)
Sama postupne zistíš čo ti vyhovuje , držím ti palce a hocičo kebyže chceš vedieť tak sa pýtaj :) :)

Danka dnes som mala takú žravku poobede, veľa času som dnes strávila pri učení tak ma to zmorilo :D o 5 som si dala 3hrste ovsených vločiek takisto ako ty s medom, aj ked som už držala v ruke čokládu, nejako som sa ovládla :D no ale boli ešte 3 hrste solených arašidov + 2 jablká

hrôza .. ale bola som potom hodinu v lese so psom a s bratom a taký stupák sme vyšli , takže som to hádam aj spálila :D spotná som doeraz :D

Maoam

Mucinka: myslim, ze 55kg je 170cm dost malo, myslim, ze 57 je ten spodny limit, ale nizsie uz nie

ono vazit 55kg ako mlada baba 18 rocna je ine, ako ked uz si dospela, zrela zena, cojaviem tych 57-58 je na tvoju vysku uplny ideal, perfektna stihla postava

no tak drzim palce, o rok (buduce leto) to mas, ak si das zalezat :-)

Maoam

lillek: dakujem ti, si zlata :-), no si predstav, ze moje zivotne maximum bolo 69-70kg, takze teraz mam o 14kg menej ako vtedy...aaaa

no ale este 3 aspon treba dat dole, tak ale mam cas, len som si dala ciel, ze to tento rok musim dat

snad Vianoce uz budem slavit s cielovou vahou :D

lilekk

mucinka - inak ty si bola velmi chuducka, co pozeram kolko si sa dostavala na terajsiu vahu? ja som o 2 cm vyssia nez ty, a teraz mam podobnu vahy ako ty...ale moje minimum je 66kg to ked som mala uz mi kosti trcali :) myslis ze tie 2 cm vo vyske su az taky rozdiel?

lilekk

Mucinka - vitaj medzi nami! :) to neustale chudnutie poznam aj ja neboj sa :) takze dufam, ze teraz zacnes chudnut raz a natrvalo! ;) inak si musela dlho citat co? :D

tusim sa tu niekto pytal na archiv jste to co jite - myslim ze sa to neda kukat lebo uz to nie je pre slovensko ako licencia ci co :( ale na jojke teraz chodia stare dieli o 10:50! :)

Danka - zlaticko vydrzis celu svatbu v stokloch??? ja vydrzim max par hodin a potom uz sa vyzuvam a balerinky v kabelke to ista :DD

Valika - mam dole 5 kg, a chudnem kolko 2 mesiace? niekde mam presne datumy :))

sloniatenko - jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj moja :D zas som zhresila dnes :((( potrebujem sa nakopnut chcela by som mat na dalsie vazenie co je buduci pondelok o dalsie kilo menej :)

baculka - pekne papkas :))

Maomam - Teba mam za vzor mat Tvoju volu tak uz som sexica!!!! :)))

Valika146

ahoj baculka
chcela by som sa ťa spýtať ako čítam tvoj jedálniček že ráno ovocie obed zeleninka a tak to sa z toho ako naješ? nasýti ta to?
vyskušala by som to :)

sloniatko

mucinka inak fakt to jak sa ti aj pidarilo to tu cele precitat :)
valika na jojke kedy?kazdy den o kolkej??my kukavame vo stvrtok na prime o 21:20h.davaju stare casti?ci tie iste co chodia na prime teda nove?musim sa kuknut ze kde to je o akom case :) vies co ja som raz daavno chcela kukat stare casti tak som len nahodila ze ste to co jite a daake to naslo :)

sloniatko

mucinka a vek?aj pracujes poprr VS?a prosim napis co jes presne dobre prosto za cely den :) moja ani ja som si nemala co obliect lebo ja som vzdy mala 51-53kg165cm vyska a to mi sedelo a a potom som pribrala postupne az na 68,9!!!!!! a teraz som uz schudla 5kg za 5mes.a este ma caka asi 12kg sme na tom teda podobne :) ale neboj pojde to!hlavne sem pis a bude dobre :) my si tu pomahame strasne to pomaha ked si o tom mas s kym kecnut :) mne su moje vtedajsie tricka asi pod prsia co je strasne :( mam brucho velkeee :( ale bude to zas ok len neztracat nadej :)

dana660xz

baculka ty zasa vzorovo! superna si!!!
ja som nakoniec n olovrant nemala tie rajciny ale psenicne a ovsene vlocky s vodou a medom- imrovizacia a la kancelaria :D
mucinka vitaj medzi nami, este mi napis kolko mas rokov. ja osobne si myslim, ze ked jes ako na 90dnovke tak jes velmi malo co sa tyka kalorii. mam s nou svoje skusenosti, mne to nevyhovovalo, bola som furt hladna. a casovo to bolo desne, lebo som musela jest kazdych 5 hodina to bolo utrpenie pre ma, ja musim kazde 3 hodky nieco jest, ale ak ti to tak vyhovuje, tak fajn. a dnes si co jedla napriklad?
inak tie ciele su fajn, ciel 1 si len vsimaj zabudni na hodnoty sna, lebo sa ti zdaju nerealne. ale ked dosiahnes ciel 1 budes sa ti lepsie pozerat na sen :) a veci si nekupuj, pockaj par tyzdnov a budu ti ked nie velke tak dobre. uvidis. ale napis nam presne co dneska jes. a napis este ze ako dlho takto jes a ci si za ten cas zhodila, alebo nie.
inak, super vykon precitat celu diskusiu!!!