Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

lolka00

toto video mňa veľmi motivuje :)

www.youtube.com

Ráno: 70g chlebíka so šunkou a s redkovkami a s uhorkami.
Desiata biely jogurt
Obed : zeleninova polievka
Olovrant : jablko + kiwi
Večera : kur. mäsko + zeleninový šalať mňam :)
www.youtube.com

marijam

Maoam ja určite mám aj neprajníkov zo strany rodiny..a to tiež neriešim :-) Njedem sa tým zaoberať pretože aj tak to nemá cenu :-)
Áno ako Maoam píše našla som si spôsob a ním sa mienim riadiť!! A bodka!!! Idem si pilne za svojím :-)
Baby dnes som sa bola pýtať o prácu-brigádu..mám sa ozvať budúci týždeň :-) Tak uvidím :-)
Teraz papám kešu oriešky dostala som na ne chuť :-P
Baby je krásny deň tak sa usmejte a povedzte si, že aké ste dokonalé ;-)

dana660xz

jaj a tu slachu ako som si natiahla, akoze neviem ci je to slacha, ale je to vnutorna strana jedneho stehna. boli umyte schody, pekne na mokro, a pred dverami som sa smykla. tak som nadavala aaaaach :D

dana660xz

lileek drzim ti palce v zbavovani sa zlej energie. ja som dnes ovo zelo. a dufam, ze nielen dnes. precitala som si 3 knizky od jedneho spisovatela, ktory bol vitarianom. dozil sa 118 rokov, svoju poslednu knihu napisal ked mal 113 rokov. vola sa Norman Walker. este dve ma od neho doma cakaju. da sa vygooglit a stiahnut, keby nahodou :)

sloniatko

marijam drziiim :)
ahooj lilekk :) dnes sa snazim menej jest rano nebol chleba ale jogurt vlocky med kiwi desiata soja jogurt ale podla zlozenia asi nic moc ale ked uz som hokupila tak sa musel zjest :) dnes kuknem hokej a snad si potom zacvicim :) a z tej baby si nic nerob ja take poznam to neni kamoska...je trapna nevsimaj si ju ok?

Maoam

lillek, urob to a uvidis - dobre, ze si sa tu s tym zverila, ono niekedy nie je od veci pocut nestranny nazor, lebo niekedy nevidime veci take ake su, ked sme v nich ponoreni :-/

ale pozri, je to LEN znama/kamoska, takze zbavit sa jej nebude problem :-)

horsie by bolo, keby to bola rodina

lilekk

Maomam - neuveritelne presne si to opisala, vidis toto som si nikdy ja doteraz neuvedomila :| vies co ked dneska opat zacne poviem jej na to svoje, lebo mna tym obera o energiu a bud to vezme alebo nie :| a ked nie koncim s nou

Maoam

Lillek: no co som pisala, ze tam bude este aj ina porucha :DD, veru, daj si s nou pokoj, iba co ti cicia energiu a depta ta

ona naschval chodi trenovat s niekym, kto potrebuje zhodit ovela viac, ako ona, vsak nech ide chudnut s babou jej parametrov :DD, ale to by jej psychika neprezila

Lillek, veru, Marijam nasla skvely a perfektny pristup ku vsetkemu a zjavne sa jej vyplatil :D. Je to sikovnica. Normalne to tym ludom doprajem, ktori na nu v minulosti boli hnusni, ze ich ide teraz rozdrapit od zlosti pri pohlade na jej chuducku postavu :D. Iba sa im to vratilo, co jej robili.

lilekk

Danka, Marijam, Maomam - baby dakujem, mate uplnu pravdu fakt mi to nerobi dobre a skor mi to ubija sebavedomie, je to clovek ktory stale len o sebe rozprava pred vsetkymi a stale dokola to iste :| ona ma nejake psychicke problemy berie antidepresiva, ale je strasne zvlastny typ cloveka vie byt aj mila ale k cudzim ludom je velmi povysenecka a arogantna a fakt ma taky sialeny pohlad :| neviem budem sa jej vyhybat navyse ma furt chce objimat a to mi fakt lezie na nervy aj ked jej vyslovene hovorim aby to nerobila :D

marijam - mas pravdu s tym mojim postojom :) musi to byt skvely pocit ze si dokazala prekonat samu seba a teraz vsetci zavistlivci sa len ticho zozieraju :) musim zmenit nejak ten moj pristup k chudnutiu :|

Danka - teraz ides teda cisto vega strava? :)) a co si stvarala ked sa Ti taky kusok podaril? :D chuda nase :(