Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

marijam

Dobre ránko kočky :-)
Júúúúúúj baby moje krásny deň však? :-) I keď je zamračené ale je krásne :-)
Lilekk žiadne diéta nie nie!!! ZDRAVÁ STRAVA a POHYB!!!! :-) Tak!!
Sloniatko žiadne karhanie z mojej strany nebude..dopriala si si sladkého a aj takej sladenej vody..no tak si dáááj :-) Joooj veď sme si povedali, že sa trízniť nejdeme no nie??
Lolka moja zlatá mne sa zdá, že málo papáš :-/
Helus začínaš chodiť do fitka??? A ako si na tom z udržiavačkou??
Danka moja zlatá a Ty čo toľko makáš?? Však oddychuj nie? :-P
Heh ktorá idete sviatok práce osláviť prácou?? :-D
Krááásny deň vám prajem :-)

sloniatko

takze lilekk dala som si 50drepov. a dokopy 120brusakov dolava prava a na stred :)
inak zabudla som vam napisat co dnes...vecer som zjedla asi 6ks oblozene chlebicky +big milk 14 z tej zmrzky a asi dva malcke glgy z coly takze cakam trest nesetrite
ma!dobru novku kocky moje :)

sloniatko

ahojte :) valika nie nieje to vela neboj :)
lileek tak aspon ideme chudnut spolu ja 11ty 9 kg :)
helus ja jedavam biely jogurt dobra mama a je mnam :)
lolka ahoj a ta polievka malo nie?
danka ahoj moja a dakujem krasne :) je to super pocit ze vies ze je dalsie kilko dole :) a ty si dokedy v praci?drz sa :)
lileek prave udem odcvicit :)
helus to ako sa ti mohlo snivat??nie moja.

Helus

Ahojte bola som dnes kuknut v tom fitku Curves a aj som si vyskusala stroje,a bola mi urobena analyza,pytyla sa ma preco chcem tam chodit,rocny poplatok je 119 euri,ale ja by som ho mala za 59 a k tomu kazdy mesiac 29 euri,taka je teraz ponuka,a je to 30 minutove cvicenie,ked budem chciet tak sa mam dohodnut na urcito,oni ma pomeraju odvazia,a konzultovala som to z dcerou,jej kamoska tam chodila,a je to ozaj drahe,tak to radsej chodit do fitka za 3,50 na jeden vstup,aj v nedelu.Ale teraz zacina zahrada,a tam maji od 12-15 zatvorene.Takze to nevyhovuje.Teraz som docvicila na lopte,a cvicievam kazdy den od stvrtku,tak som zvedava.Baby zajtra makam,a mam zo sebou do prace ten cviklovy salat,dnes mi nejako chutil,ked som ho dorobila,tak som si dala 2 lyzice.Mam tu knihu z kniznice FRESH DIRT.idem v nej trochu polistovat.
Sloniatenko ty pracujes niekde v bageterii,na Safku?Snivalo sa mi o tebe,ze som isla okolo,a tam baba na mna krici,ci si dam bagetu,a ja som povedala,ze nemozem,stravujem sa racionalne.A ja som sa jej pytala,ty si sloniatenko?A ona,ze ano,a zacali sme sa hlasno smiat,a zobudila som sa,ze mi drnci telefon,priatel mi rano volal,o 6,30,prerusil mi sen.

lilekk

sloniatenko - kontrola! no co odcvicene? ja ano!!!! :D teraz papam cottage a zeleninu a tomu caro :)

dankaaa - pekne si papala :)) a je jasne, ze ked tvrdo makas musis sa napapat aby si mala energiu to je normalne uplne :) mas pravdu ja vzdy ked je takyto volnejsi den hresim, budem sa zajtra snazit ;)

dana660xz

caute kocky :) zbezne som si vas precitala, vela ste toho popisali :)
ja poslusne hlasim, ze som post nakoniec nemala, iba v sobotu polku dna, potom som si dala ovocko. v nedelu som jedla ja chlebik a ovocko a dneska som do dvanastej spala a odvtedy som mala jednu zemlu. nepostila som sa, lebo som makala aj v sobotu na zahrade, tak mi vyhladlo, v nedelu som bola na brigade- akoze svalovicu mam najvacsiu na svete, ked vidim schody, chce sa mi plakat a dneska som teda o jednej dorazila do roboty a neviem kde mi hlava stoji :D idem prave do obchodu nakupit ovocie a budem vecer papat grep asi. zajtra mam na plane ovo-zelo a budem musiet ist zasa do zahrady. och neda sa mi postit, ked mam fyzicky pracovat. to si musim naplanovat len ked idem do svojej roboty, kde sedim na riti 8 hodin :) inak gratulujem sloniatku k dalsiemu kilu dole, vitam spat marijam a vitam novu clenku valiku ahj haetherku.
jaj baby tolko ste toho popisali ze ani neviem na co mam reagovat.
heluska mam radost ze oslava dopadla super, kaslat na jeden majonezak, ved nejes ho kazdy den :) a helus ja som bola v tom fit curves a je to podla mna strasne drahe na to ze tam je len par strojov, o nicom. za taku cenu si mozes zaplatit fitko na takej urovni ze az a budes tam mat milion strojov. mne sa to nepacilo, preto somsa na to ani nedala. pytaju tam najprv nejaky poplatok a musis im to podpisat na jeden rok :( teda take boli podmienky ked mna lakali, to bolo asi pred 2 rokmi, moznosa uz nieco zmenilo. baby drzte sa od stredy vam budem zasa pisat cely den . a nepokazdte si papanie zajtrajsim dnom volna lebo budem v stredu rano pokutovat a prisne :D :D D:D drzte sa kocky!

lolka00

Ahojte jak sa máte ?
Ja som o 9:00 jedla 2 malé krajce chlebíka natrete s maslom a so šunkou nato som dala redkovky a kyslé uhorky.
O 12:00 som jedla zeleninovú polievku.
O 15:00 ovocie. 2 kiwi a banán.
A na večeru budem mať 2 vajcia natvrdo ktomu šunku a redkovu s uhorkou.

lilekk

marijam :) wow to kolko Ti trvalo nez si tolko schudla? ako mas moj obdiv :))) a ako si schudla vlastne nejaka dieta ci? podel sa zaujimaju ma aj detaily! :D
no inak pri nasej vyske je aj tych 70 kg dobrych :) ja som raz mala 66 kg len to uz mi fakt trcali kosti :D takze ja dufam ze sa dostanem opat na 66 kg a to si chcem drzat len mam pred sebou este beh na dlhe trate musim dat dole este 9 kil :((
helus - to co je to fit curves? nejake fitko? :)

Helus

Ahojte baby
Lilek ja len biele jedavam,aj jogurty,z ochutenych by mi bolo zle,sama umelina,mi robi zle na zaludok.Inac dnesna activia v pohodicke,takze asi ten zaludok strajkuje,ked si davam mlieko do kavy,teraz pijem kavu bez mlieka,a nic,a dokonca na veceru bude Cottage.Na zajtra si robim do prace cviklovy salat od Macingovej.A vikend mam pracovny,tak budem ficat len na ovoci+ zelenine.
Sloniatenko,ja uz mam asi 5 rokov fit loptu,a cvicim podla internetu,tak ma to bavi,ale mam aj CD.Inac neskusali ste ziadna z vas,ten FIT CURVES?Je to cvicenie len pre zeny a trva 30 minut.poobede od kadernicky sa tam idem popozerat,co a ako.