rozchod

nikola123

neviem co nato povedat lebo akurat mi moj priatel zavolal ze ani na vianoce ani na silvestra ani na nase vyrocie nebudeme spolu lebo mu vychadza akruat tak robota takze ja asi aj koncim a idem prec z netu doslo mi zle:(

Brenda

akoze ja ho mam rada ale ked ma uzž viac krat rozplakal koli tomu co pisal to uz je zle je sice pekne ked chalan ziarli ale nie ked prekroci hranicu a ja nemam na to nervy aby som mu stale dokola vysvetlovala ze nic zle nerobim a stale dokola to iste tu idee o to....hej je mily dobry a vsetko to som na nom milovala ale ked sa ta jeho ziarlivost zacala stupnovat tak to nebolo az take pekne...vela bab si mysli ze ake je super mat ziarliveho priatela ale pokial ta baba ma aj ine hobby ci kamosky a on jej to zakazuje a robi ziarlovostne sceny tym ju obmedzuje ja som nebola nikdy taka ze by som potrebovala byt stale s kamoskami ale mam jednu dobru s ktorou som malo a este aj to je zle..

nikola123

ked nekoho budes uprimne milovat budes chciet aj ty kuknut tie smsky atd.:) ;-) ale vacsina ludi radsej vybere akruat toho zleho potom olutuje ze mal toho dobrehoa le uz je neskoro alebo si vybere tie facebookove kamarati nez toho komu natebe napriklad zalezalo ale nejsi prva ani posledna ;-) ja vtom nebudem nic len vzdy tak bolo aj bude coje dost smutne ze ludia haldaju ludi cez internet!chore!

Brenda

tak vidis to tebe to zase nevadi,mam kamosku co to ma take iste a nevadi jej to. ale mne to vadi.podla mna je to znak nedovery a nesebadovery ked potrebuje vsetko vediet a stale sa uistovat. ja taka niesom lebo mu verim nepotrebujem mu pozerat do sukromnych veci.

Maoam

bingham: aby si si nemyslel, ze je to taky extrem, po 10 rokoch som stretla jedneho mojho ex v meste a zasli sme na kavu :-DD, dalsieho ex zpred 14 rokov tiez...su to fajn chalani, normalne sme pokecali, nic viac...bolest prehrmela, je to velmi davno

boli to take tie prve lasky

teraz, myslim, ze take tie silnejsie vztahy, tam sa väcsinou stane nieco bolestive, preco sa ten parik rozide, je to ine ako v 18 alebo 20...muzi vedia velmi velmi ublizit a vtedy je lepsie proste radikalne seknut a dost

mne sa to osvedcilo, uz 2x a s odstupom casu som si gratulovala, ze som to urobila, prislo na moje slova a hoci som sa este kadeco dozvedela, aspon som si nemusela vycitat, ze som bola taka sprosta a este bola v kontakte, ako nejaka zufalka

ak ma zena nejaku hrdost, tak je lepsie sa rozist nadobro, co znamena pre mna uz proste ziadny kontakt, ziadny FB, vymazat zovsadial a ide sa dalej, nova faza v zivote

nikola123

ja by som snim si sadla nekde ked ho milujes alebo lubis tak ja bys om si snim sadla porozpravala uprimne dobre mozno ja som natom inak sme dlho spolu my uzs me spolu takze aj ostaneme ale ked ty to tak necitis tak ok nevicitam nic len svoj nazor hovorim tak ale nechapem nac si teda snim ked ti vadia malickosti?co ked kuka nech kuka snad neco tajis? ked nemas co tajit netreba riesit bud ztoho kludna jeho to prestane bavit moj chalan tiez stym presiel kukal mi kazdy krat co sme boli spolu fb aj si heslo vypital netajila som nic mala som to jedno ale uz ani nejsom na fb nemam cas som prisla nato ze jemi suepr tak sludmi ked snimi kecam a nepisem:)

xy:)

asi by bolo najlepsie polopate vysvetlit preco, aby pochopil, kedze je ziarlivy. a volit vhodne slova, kedze je citlivy..

Brenda

nikola123
tak akoze tiez nevidim nic zle na tom ked chalan ziarli ale viemkde je hranica a on ju presiel chapes..jednoducho pozera mi osobne veci cita si spravy ci na fb ci v mobile alebo mi neveri ked spolu niesme robi mi sceny ked som vonku z kamoskou ktoru on dobre pozna a tak a to uz neni podla mna dobre...

Maoam

koniec je koniec, za tym hruba ciara

vsetko ostatne je predlzovanie agonie a predlzovanie bolesti, brani to liecbe zlomeneho srdca ;-), brani to tomu zacat zit novy zivot BEZ toho cloveka

neviem ti to lepsie vysvetlit

nie som cerstvo rozidena, ale zo skusenosti, svojich aj inych bab viem, ze mnohe lutovali, ze nepretrhli kontakt, väcsinou sa podozvedali este velmi vela bolestivych veci, ze uz mal inu par mesiacov, alebo ze ju podvadzal, ja neverim v to, 'byt dobri kamarati' po rozchode a podobne zvasty

u mna to nefunguje