Jazvy po odstránení znamienok

Jazvy

Krem na zmiznutie jaziev - -odkaz odstránený- Budte trpezlivi. Ono to zaberie. To treba dlhsiu dobu natierat, pocas liecby neuvidite nejake okate zmeny, ale potom sa jazva krasne zahoji...ovela lepsie, ako keby si ho nenatierala. ja to viem, mala som jazvu na prste.... teraz ju takmer nevidno.

Monitaaa

mne odstranovali dve znamienka medzi prsiami a jedno nad pupkom a nemam ziadnu jazvu ani fliačik, proste ako keby tam nikdy to znamienko ani nebolo. ale zas take urazove jazvy /aj ked su maličke/ sa mi nehoja nejak extra dobre... vidiet aj tu najtensiu, takze neviem na čom to zalezi

muc

lesnavila, hoc by ti to zanmienko bol vyberal rovno prednosta insbrugskej chirurgickej kliniky, aj tak by si tam mala keloid! rany na dekolte sa hoja keloidmi, ci sa to niekomu paci, ci nie.

karkulkaa

ja som si dala vybrať tri....dve sa pekne zahojili,zostali po nich iba také fliačky a ten jeden je otrasný vo veľkosti fazule a červený...nevyzerá veľmi pekne

lesnavila8

No ako tak čítam vaše príspevky, zisťujem, že mám to \\\"šťastie\\\" mať po odstránení znamienka keloidnú jazvu, šľak aby to trafil, je na viditeľnom mieste na hrudníku.........znamienko mi odstránili a \\\"asistentka\\\" pána doktora (píšem to schválne v úvodzovkách, lebo to bola poriadna ťapa.....\\\"No tak na hrudi sa to ťažko hojí, ale šak vy už nie ste najmladšia, tak veľké výstrihy nebudete nosiť\\\"...jej slová)akoby bola vyveštila, že to bude komplikované.......nevedela som, že aj také vystupujúce jazvy sú........moja pokožka s anikdy nehojila zle, a odrazu...

sydney

ja mam von uz 9 znamienok, a mam jazvy.nikdy sa mi to pekne nezahoji,nech pouziju akukolvek nit. na tvari som si dala znamienka vypalit,lebo na tele mi to neprekaza,ale na tvari by mi to vadilo a po tom vypaleni nevidno nic.mamine rezali a jej prisambohu nic nevidno,ma fajn kozu

tpch

No sklony ku keloidom su vrodene, skoda, ze sa to neda zistit dopredu. Samozrejme aj s keloidmi sa da do istej miery pomoct, ale diabetes je naozaj vazna komplikacia, asi by sa do toho nepustili..

Meretseger

Doktor mi po odstránení znamienok povedal, že cca po roku jazvy takmer zmiznú, ibaže mne sa vytvorili keloidné jazvy a som v ri*i. (Keloidné - vystúpené nad povrch kože, červené a celkovo unpretty). Keď mi odstraňoval jedno z hrdla, používal fakt jemnú niť, vraj aby potom neostala jazva - možno normálne neostáva, ale mne aj tam vznikla tá nepekná. Ale ja som diabetička a rany sa mi hoja horšie.
Jazvy po čase vyblednú, ako je to písané, a pokiaľ ich máš normálne, nevystúpené, nerobila by som si s tým ťažkú hlavu. Tie keloidné vyzerajú pomaly horšie než znamienka:)