co teraz?

Príspevok v téme: co teraz?
trubica

ja trubka som sa nudila a kedze poznam frajerove heslo do emailu, bola som zvedava a zistila som, ze cez fb kontaktoval svoje byvale plus dake dalsie baby... nic tragickeho, vacsinou len ze ahoj, ako sa mas, ako sa ti dari... tak teraz cakam, ako sa tie konverzacie budu rozvijat... pritom ja ked som raz kecala cez chat s byvalym, hned mi vynadal, ze o com sa s nim mam co rozpravat atd... tak som odvtedy prestala... jeho byvala ho podviedla, preto sa s nou rozisiel a vzdy rozprava len o tom, ze dufam, ze mu to neurobim tiez, a ze by mu to zlomilo srdce...
tiez som tam nasla email z nejakej internetovej zoznamky, ze dakujeme za registraciu a hned ze ma sukromnu spravu od nejakej baby... ale tak to moze byt aj nejaky spam...
co teraz?? priznat sa, ze som mu sledovala emaily alebo cakat, co z toho bude??? poradte =(

alenka_maxova

mila slecna, nie tak :D To si len ty tak predstavujes. ALe ja mam chlapa, ktory sa rad rozprava o hoci com. A rad mi hovori sam od seba, kto mu pise a o com si pisu. Takze ja ani nemam dovod vyzdevat. My taketo veci bezne davame do nasich diskusii...Preto pisem, ze ak som aj mala dake pochybnosti, tak uz nemam, lebo naozaj vidim, ze ten chlap nechce a nepotrebuje mat tajnosti...

xdanielax

"bol som v praci, potom som siel do obchodu, idem si teraz kuknut film a inac, kontaktovala ma byvala" . takto nejako?? OMG!! :DDDDDD

alenka_maxova

reagujes uplne ako ja v podstate, az na to, ze ja som si doveru voci priatelovi obnovila takmer okamzite po tom, ako sme o vsetkom pokecali...Stacilo, ked sme sa dohodli, napriklad ze mi vzdy povie, az ho byvala kontaktuje, alebo ze mi nebude mat problem ukazat s kym si pise na nete. To iste moze ocakavat on odo mna. Treba si verit a hlavne vsetko si vydiskutovat. Neda sa predsa zit len v strachu...

trubica

ano, zacal tak, ze ako sa mas a tak... jednej potom napisal, ze sa chce stretnut, no ona odmietla, druhej pisal, ze videl jej fotky na fb s jej priatelom/manzelom, a ze je teraz smutny, lebo ten muz mu ju ukradol atd... a ked mna raz videl pisat sis byvalym, to ste mali vidiet, aky nasraty bol... ale to, ze on takto flirtuje s babami, a ze je zaregistrovany na nejakych pochybnych strankach, to je asi pre neho normalne... viem, ze ma odsudzujete, ale radsej chcem vediet, ak nieco "vyvedie", ako zit v naivite a byt klamana...

alenka_maxova

podla mna je okej, ze napise niekomu s kym dlhsiu dobu bol "ahoj, ako sa mas". To je uplne, ale uplne v pohode. Lenze! Ja som sa na zaciatku nasho vzthau otvorene opytala priatela, ci je s byvalou este v kontakte. Povedal, ze NIE. O par dni si nechal zapnuty fb a kedze mal otvorene spravy, aj slepy by videl, ake tam ma konverzacie. Samozrejme, aj s byvalou. Hned som sa ho opytala, preco nepovedal pravdu, ze su v kontakte. On odpovedal, ze si len obcas napisu a to je rozdiel. Ze som zle polozila otazku (mala som sa vraj spytat, ci si obcas napisu). Od toho momentu moja dovera klesla a obcas som si "preverila", ci to, co mi vravi je aj pravda. Bol to sice zasah do sukromia, ale priatel o tom vie a nemam za potreby to este niekedy zopakovat. Islo len o "obnovenie" dovery. Nikto podla mna nebude slepo verit, ak sa raz popalil. Preto ti odporucim pokecat o tom s priatelom. Ale do sukromia uz nechod :)

xdanielax

trubica - ked ti dal to heslo dobrovolne, zrejme nic zle - z jeho pohladu nerobi.
a podla mna tiez nie.
co ked napise svojej byvalej ako sa ma? No a? Mne tiez napisali byvali vcera a zazelali stastny novy rok. A co teraz?? Pritom maju priatelky a teraz co? Keby ony na to prisli mali by im spravit scenu?? Alebo by som mala zacat ja analyzovat preco mi asi tak napisali?
boooze, ved to je smiesne.
Su dve pravdy: kto hlada najde - to je tvoj pripad trubica.
a dalsia: ak ta chce podviest, spravi to - nepotrebuje k tomu telefonaty, maily ani registraciu na nejakej blbej stranke.

trubica

ano, mozete ma odsudzovat za to, ze je to neeticke, ale ja sa neodhlasujem na emaili a na fb, a on ma k mojmu pc pristup v kuse... tak isto k telefonu... neeticke je podla mna to, ze clovek, ktoremu 3 roky slepo doverujem a ktory potrebuje byt casto presdvedcovany odo mna, ze ho nepodvadzam, je zaregistrovany na dvoch takychto strankach... ak on ma neaky problem so mnou, nech mi to povie do oci... a verte mi, on nema problem povedat, co ma na srdci... neeticke je to, ze sa ku mne vie chovat sladucko, ale potom, ked sa ho baba, s ktorou koketuje cez emaily, opyta na mna, tak vtedy sa tvari, akoby som bola nic...
a ti, ktori ma odsudzuju, nezabudajte, ze on mi dal sam dobrovolne heslo...

ach-jo

lilavá,
presne tak, preco by si z nas mali robit hlupane a pod...
Ani ja s tym nemam ziadny problem, kludne nechavam zapnuty fb, vie moje heslo na mail, moj telefon je mu hocikedy k dispozicii. A partner tvrdil to iste, len sa asi pozabudol, ze co ta jeho schranka vsetko obsahuje. On ostava prihlaseny skoro stale, takze ked som sa chcela prihlasit ja najskor ho musim odhlasit, no a co mi tam udrelo do oci tak ma zamrazilo, ja som v podstate ani nemala umysle sa mu prihlasit na ucet, prakticky on tam bol prihlaseny. A keby mi tam neudrie do oci sprava na moju adresu, tak by som mu tam asi ani nevliezla. Som to citala asi x krat za sebou, nedalo mi to a precitala som si toho viac. Chapem, ze treba respektovat súkromie toho druheho, ale na druhej strane nelutujem, ze som to spravila, viem na com som, otvorili sa mi oci.

Iveta Michael

ja mám kamarátku ktorá si doslova vynútila heslo od priateľa...on nakoniec aj súhlasil pretože nemá čo skrývať..

no mne to pripadalo dosť hrozné...ja by som sa až na takúto úroveň nikdy neznížila ani pri sebeväčšom podozrení...a byť ním tak sa urazím alebo naštvem..

Excita

Preco by to malo byt neeticke nahliadnut do jeho schranky?? Trepete tu bludy o sukromi a pod., ale na tom, ze sa pozrela, nie je nic ponizujuce ani pod uroven. Nesuhlasim s tym, aby si partneri navzajom a pravidelne kontrolovali maily ci telefony...ale ak sa tak stane, nic sa nedeje!! Ak clovek nemaco skryvat, nemozeho to urazit!! Neviem ako dlho su spolu...ale ja mam s partnerom taky vztah, ze kedykolvek necham svoj mobil pri nom a on svoj pri mne taktiez... rovnako tak Fb a pod... nemame svoje hesla, ale bezne sa stane, ze necham zapnuty PC aj s otvorenou e-mailovou schrankou ci facebookom a este aj odidem niekam a nebojim sa + vobec by ma neurazilo, keby mi do toho nahliadol, pretoze nemam co skryvat. On to iste... takze neviem preco ju tu "sikanujete" za to, ze mu "nahliadla do sukromia"...sukromie je jedna vec, ale ked sa chlap registruje na nejake zoznamky, nezda sa mi to prave "koser"...