Gel lak

grgrgr

Baby ...nerozmyslali ste ze to moze byt tym aky gellak použivate ? ...
Odporučte mi nejaky čo drži fakt aspon tie dva tyzdne ja ked si natrem nechty ....este vten den ich zlupnem dole. nechapem to ....ako mozu niekomu vydrzat dva tyzdne

klaudia111

Ahojte ja si davam robit gelove nechty ale davam si ich dole sama staci na to obycajny odlakovac ale nie aky kolvek ja pouzivam od znacky sando je baz acetinua napriek tomu funguje viborme. Verte mi ja mam aj vlastny salon v ktorom robim gelove akrilove aj umele nechty a odlakovac pouzivam henten. Inak nasla som super satranku o nechtoch v ktorom je velmi vela moznosti a rizdeleni na temu o nechtoch je uplne nova a preto tam nieje uplne najviac prispevkov ale verim tomu ze ak sa tam viaceri dostavite pripadne niekomu o tej stranke poviete urcite tam toho bude vela a ta stranka sa vola www.nechtyforum.wbl.sk

Medvedik23

Ahojte, reagujem na viac príspevkov ktoré tu boli napísané.
1. Nechty netreba zbrusovať úplne dotenka, stačí jemne zmatniť, čím sa určite nepoškodia. A takisto aj pri použití klasických gélov sa nechty len zmatnia. Túto chybu robí asi veľa začiatočníčok, že nechty príliš zbrusuje a uplne zbytočne.
2. Pred aplikáciou treba nechty odmastiť cleanerom aby sa gel lak neodlupoval. Pravda však je že môže byť aj nekvalitný gel lak, potom už asi nič nepomôže.
3. Odstrániť sa dá bez problémov acetónom, tak ako písala miriam. Pre lepšie odstránenie sa nechty trochu zdrsnia, aby sa porušil povrch laku a potom sa to zabalí do toho alobalu s tampónikmi namočenými do acetónu. Môže sa dať do UV lampy na chvílu, nech sa proces urýchli. potom to krásne ide dole a nič netreba brúsiť

miriam7897

Ahojte. Ja som si dala robiť u manikérky Gél lak nechty. Mám ich týždeň a stále perfektne držia. Keďže si ich chcem robiť sama tak som pozorne sledovala postup :-)

1. jemne zdrsniť povrch svojho nechtu
2. naniesť primer (1-2 vrstvy)
3. naniesť base coat - vytvrdiť
(ona mala taký už zo štetčekom, ako obyčajný lak to vyzeralo)
4. naniesť prvú vrstvu farebného gél laku - vytvrdiť (aby sa nezlieval tak postupovala prstík po prstíku, tzn. že natrela ukazovák - vytvrdila, naniesla na prostredník - vytvrdila atď)
5. druhá vrstva farebného gél laku - vytvrdiť - v podstate opakovať bod 4
6. naniesť TOP COAT - vytvrdiť
a hotovo :-)
Ešte čo sa týka odstraňovania - existuje odstraňovač gél laku a také fólie s kúskom vaty na ktorú sa ten odstraňovač nanesie, prst sa zabalí a počká sa kým sa gél lak rozspustí, ono sa to potom tak zlúpne ako tenká guma alebo k čomu to mám prirovnať. Nemôžete čakať, že to pôjde dole len tak odlakovačom ako normálne laky. Ide práve o to aby vydržali dlhšie ako obyč. laky :-)Pokiaľ viem tak by to mohlo ísť dole odlakovačom s ACETÓNOM ale tiež navlhčiť kúsok vaty priložiť na necht, zabaliť do fólie a nechať pôsobiť.
Dúfam kočky, že vám toto pomôže aby ste sa mohli pýšiť peknými nechtíkmi ;-)

kerija

zabudla som dodat - nechty uz nebrusim, na moj necht dam primer, trochu zaschne, dam gellak, do lampy, gellak a do lampy, nakoniec cleaner a drzi ako dive :-)

tina778

ahojte mne sa tiez dolamu pri odstranovani a este ked si ich brusim predtym tak su uplne tenke tie nechty moc som neni spokojna stym uv lakom
vcera som bola na vysteve beauty a som sa pomylila namiesto uv laku som kupila uv gel farebny magnetic za 21e skoro ma vystrelo som zvedava aky bude medzi uv lakom a gelom rozdiel

kikuuuus

ahojte,
mam zukupenu gel sadu s 9 w UV lampou, ale zda sa mi ze gel lak je zle vytvrdnuty, na zaver som nechty pretrela cleanerom,ale zostali tam take smuhy.. co robim zle?