Zápal, infekcia, krvácanie - Po partnerovej nevere?

Príspevok v téme: Zápal, infekcia, krvácanie - Po partnerovej nevere?
...jana...

Priblizne pred pol rokom som zacala chodit s mojim terajsim partnerom. Po prvom pohlavnom styku som mala silny zapachajuci vytok, dost to svrbelo a palilo, preliecila som to canestenom z lekarne. V podstate za kazdym, ked sme mali spolu sex som mala taketo problemy. Asi po mesiaci som dostala velke bolesti v podbrusku a v krizoch, horucky a krvacanie. Hned som navstivila lekara, pichal mi 2 tyz. dycinone na zastavenie krvacania - nepomohlo. Jeho odpoved bola, ze to nie je prasknuta cysta, ani rakovina krcka maternice, ze ma nechce urazit, ale najradsej by mi dal spravit testy na pohlavne choroby. Povedal, ze to vyzera ako nevera bud z mojej strany alebo partnerovej. Som sa urazila tak som prestupila inemu dr. no ale ten mi povedal, ze tiez by to nevylucoval.
Ja som tu partnerovu neveru aj zistila, spaval s 2 zenami a ja som bola tretia.
Prosim je to mozne, ze ma niecim nakazil, alebo, ze ten zapal a infekcia sposobilo to, ze vlastne spaval s 3 zenami.

Maoam

rozmyslaj trocha a odpovedat si vies na tvoje otazky predsa aj sama, nie?

skoda, ze prednejsie ti bolo urazit sa ako sa liecit, no co uz, zdravie mas len jedno, ale v takomto pripade musi ist jesitnost bokom

tvoj gynekolog ti musel povedat pravdu a bolo len v tvojom zaujme sa dat vysetrit a liecit

boli teda tie testy na STD robene, alebo si sa urazila, odisla a nic sa nevysetrilo?

Ak je to tak, tak pekne naklus spät k lekarovi, daj si urobit vsetky stery aj odber krvi a daj sa liecit, ak mas vnutrogenitalny zapal alebo ak su zmeny na krcku maternice.

je to TVOJE zdravie, narazila si na idiota, ktory bez prezervativu sulozil kade tade a bohvie s kym....

v dnesnej dobe je sex bez prezervativu aj so znamym partnerom strasny hazard