pomocka proti bolesti chrbta v praci

Príspevok v téme: pomocka proti bolesti chrbta v praci
lentilkaaa

Ahojte vsetci, chcela by som poradit ohladom toho, ze mam taku pracu ze cely den sedim za pocitacom a kazdy den ma potom boli neskutocne chrbat ( konkretne medzi lopatkami ).Chcela by som sa vas opytat ci nepoznate nejaku pomocku na to, co sa da pripevnit na kancelarske kreslo alebo aj nieco ine a ake mate s tym skusenosti...

kosmodisk nie :)))

DAKUJEM...

Icy 1

Odporúčam Vám si zakúpiť dynamickú, ergonomickú kancelársku stoličku Ergonomis Basic (www.ergonomis.sk) a bolesti sú preč. Ja na nej sedím v práci 9 hodín denne a použivám už 4 mesiace a o žiadnych bolestiach nemôže byť ani reč.

lentilkaaa

pozri- ja viem co je to co chces ty...ked si napisala o tych gulickach tak uz viem...taky ten klasicky styl takeho potahu masirovacieho co sa uz dlhsie predava a este raz ti dakujem

tepeceha

Napriklad rotacia do stran s rukami zlozenymi za hlavou, skus pohladat na nete, alebo najlepsie je konzultovat s dobrym s fyzioterapeutom, ten ta to priamo nauci a vychytate aj chyby, ktorych sa mozes dopustit.

pozri-

www.wellimpex.sk

...tu je toto uz lepsie...modernejsie/mne by stacilo aj to s tych kuliciek-ak by pomohlo/
ale jasne ze cvicenie a dalsie veci treba robit tiez-ale to si myslim ze vies...

pozri-

...je to take poskladane/alebo kulicky su nasite na platne?/ z kuliciek-este som to na vlastne oci nevidela-len na obrazku...da sa to dat aj do auta aj na stolicku...
nie je to len opierka-aj sedela by si na tom...
...ale prave neviem ci je to dobre ci je to len nejaky reklamny tah...

tepeceha

lentilkaa, ovela dolezitejsie je intenzivne cvicit po praci-posilnovat chrbtove svalstvo. Aj pocas prace robit prestavky a uvolnovacie cvicenia.