Chalani celulitida

kukucka

Asd ..vies preco muzi nemaju celulu -lebo su iny organizmus ,muzi ju proste nemaju ,iba extra vynimky ..Muzom sa uklada tuk najviac do brucha ,zenam do zadku ..Je tu rozdiel v muzskom a zenskom organizem ...A ano zalezi to od genetiky ,jedla a cvicenia .Mam 168 cm ,50kg bola som profesionalna krasokorculiarka a predsa mam nejake naznaky ,aspon myslim ..a pohyb mam dostatok ,behavam dva krat do tyzdna 2,5km trasy a sex mam kazdy treti den ...myslim,ze niesme lenive

tiny

baby viete o tom že aj muži majú celulitídu? a taktiež mnoho iných fizických problémov, všimnite si že ktorý sa sťažuje že ma plešinu či chybičky krásy na pokožke či dokonca zakrivený penis? ja som sa minule spýtala môjho že to ti nevadí že máš to a to? a on že nie, a vravím ja neviem či by som dokázal s niečím takým existovať asi by som sa utrápila, a jemu to je v celku jedno. To len píšem na margo toho, že možno viac sa o seba zaujímať pre to že to chceme my a nie že či sa to páči nejakému chalanovi. pekný deň

antropo

ja som kedysi dala nohu cez nohu a moje stehna vyzerali brutalne:( prve co napadlo boli anti gely a kremy - kupila som, poctivo natierala kazdy vecer a rano cely mesiac, a verte ci nie zmizla:) jasne ze som sa zacala aj viac hybat a cvicit.. priatel bol svedkom aj hrozneho objavu aj procesu odstranovania, ale nijak extra sa nevyjadroval.. neviem ci si myslel ze mu to je jedno, aj tak ma lubi - to mi zvykne hovorit, ked sa stazujem na velke brucho:D iste je, ze mne sa to hnusilo a chcela som pre neho vyzerat co najlepsie.. velmi ma potesil ked mi potom z nicoho nic povedal, ze mam krasne stehna - a ze zmizla:)

(:...:)

veta "ked ta lubi, je mu jedno ako vyzeras" je hlupost. vsetci, co ste take nieco vyslovili a mate partnera, spomente si, co ste si ako prve na nom vsimli. to ci vas lubi? alebo ako vyzera? myslim, ze to druhe. je ine, ked ste spolu dlhsie a potom zacnete byt "skaredsim". potom by ta veta v podstate mala fungovat:)

marči

celulitida je hormonalna zalezitost....ja vazim 50 kg, pravidelne beham a predsa celulitidu mam. Mimochodom, objavila sa mi po tom, ako som zacala brat HAK....Baba sa moze snazit kolko chce, ked ju uz raz ma, nikdy sa jej uplne nezbavi.Moze iba obmedzit rozsirovanie a trochu zmiernit priznaky tym, ze sportuje, je vela ovocia a zeleniny ....a masiruje si zadok...Treba do toho zapojit aj priatela a hned to ide lepsie :)))Rozne reklamy na anticelulitidne kury a kremy su len reklamny tah...Tak isto moze posobit aj Nivea...Ide o masaz a o to, aby sa pokozka prekrvila a podporila cirkulacia!!!! A reci ze pokial ma baba celulitidu, tak sa o seba nestara, a ze je to vysledok lenivosti su vyplody fantazie ludi, ktori o tom nic nevedia....cize masirovat, sportovat a zdravo sa stravovat!!!! :)))

lola3

asd to je dost dobre...ja nechapem take baby co tocia taketo frazy ze ked ta lubi tak mu nic nevadi...sak to je totalne trapne to napise len baba co je asi na zahodenie...

asd

osobne nemam rad lenivost schovavanu za otrepanu frazu "ak ta lubi tak mu to bude jedno" blbost, ak ho lubis ty, chces byt prenho dokonala. A preto na tom pracuj. nikomu sa predsa nepaci celulitida. na zaver este jeden vtip: Viete preco muzi nemaju celulitidu? Lebo je to nechutne!:D

cicus

AHOJCEK MAJUSKA,AK TA TEN MUZ BUDE NAOZAJ LUBIT BUDE MU UKRADNUTA TVOJA CELULITIDA....AK TI TO DAVA NAJAVO KASLI NANHO NIE JE TEN SPRAVNY DRZIM PRSTY SI JEDINECNA