kedy a koľko

Príspevok v téme: kedy a koľko
biela mačka

Ja som mala prvého partnera ako 28ročná a mala som len dvoch sexuálnych partnerov. Jeden bol exmanžel, druhý taký, kde išlo len o sex a stretla som sa raz, lebo mi to chýbalo. Je tu niekto zo žien, ktorá začala neskoro a mala 1 či 2 sexuálnych partnerov? Lebo ja sa za to veľmi hanbím a to ma blokuje a som napätá až útočná k mužom.

lentilkaaa

to je sila vyberat partnera podla znamenia....,, no milacik sice si rozumieme a pritahujes ma a mame spolocne zaujmy ale si skorpion tak by sme spolu nemali byt. zbohom"
:)))) hahahaha

lentilkaaa

to je sila vyberat partnera podla znamenia....,, no milacik sice si rozumieme a pritahujes ma a mame spolocne zaujmy ale si skorpion tak by sme spolu nemali byt. zbohom"
:)))) hahahaha

tpch

No ak sa naozaj riadis podla znameni zverokruhu, tak si partnera nenajdes. Som zvedava, aku debilinu sem este napises. Ja mam vzdy take zachvaty smiechu z tvojich prispevkov, ze skoro cvrknem do nohaviciek...

biela mačka

ok, som divná, napríklad hocičo ma rozčúli a podobne..a ten chlapík zistil, že o sebe píšem na nete a to ho nahnevalo, ok, súhlasím s ním ale!!! mňa zase urazilo to, že hneď ako mi povedal, že ho nepriťahujem, mi povedal (synonymum je ?), že by išiel aj s takou.. a keď som mu to o pár dní pripomenula, tak sa na to nepamätal..neviem, ako sa ostatné ženy cítia, ked ich muž odmietne a potom z neho vylezie, že by šiel aj s ľahkou. To je typické pre mužov (škorpionov), že si nespomínajú a viju dávajú partnerke.

AdamKrt

biela mačka Dnes 09:19 - vysvetlim Ti, ako to funguje. Mozno bude pre Teba zrozumitelnejsi nejaky programovaci jazyk. Zjednodusim to na vyvojovy diagram.

AK zena je fyzicky zaujimava TAK zaujme muza ihned.

AK zena zaujala muza svojou osobnostou, ALE je skareda, TAK ak je jeho cit vacsi, alebo rovny umere znesitelnosti jej fyzickej krasy limitne sa bliziacej k nule, TAK pokracuje pri specifickych podmienkach dalej ALEBO uteka prec.

AK je zena skareda fyzicky a skareda psychicky, muz uteka prec. Vynimka je tvorena len masochistami, ale specialnym pripadom typu zlatokopov, na ktory je vynimka.

Suma sumarum, je UPLNE JEDNO, ako zaujmes toho druheho, ci krasou, ci osobnostou. Vzdy nieco z toho zaujme ako prve a chlap po tom pojdem. Pripadne pojde po Tebe, aj ak ma plne gule a prazdno v hlave.

Druha vec je, preco by mal pri tebe ostat ?
Ked vidis, ze vies aspon zaujmut po fyzickej stranke, ale psychicky si mimo, nikto nechce s Tebou nic mat, lebo by si bola ako pokazeny robot - nebezpecna.

Tebe staci prestat vyplakavat, prestat chodit k psychologovi, ktory z Teba taha peniaze a zmenit myslenie a pristup k zivotu. Zrazu zistis, ze to pojde.

Je uplne jedno, ze si zaujala len fotkou. Zaujala si, ale zbabres to vzdy tymi recami a spravanim sa. Mozno by si urobila lepsie, keby si na stretnutiach drzala usta a pocuvala len toho chlapa a urobila by si pre seba lepsie.

nefinka

biela mačka, ty si fakt intergalaktická chudera..sa uvedom, adamkrt na rozdiel od TEBA priateľku má, jediná, kto je tu ešte stále sám/-a, si ty ako vždycky. ty tu furt vyplakávaš, že nemáš poriadneho chlapa na vzťah ani na sex, väčšina ti tu už xkrát napísala, že nie chlapi sú svine, ale problém je v tebe, tak skôr než tu začneš niekomu nadávať do blbečkov, tak sa pozri na seba do zrkadla ty "nádhera"