kedy a koľko

Príspevok v téme: kedy a koľko
biela mačka

Ja som mala prvého partnera ako 28ročná a mala som len dvoch sexuálnych partnerov. Jeden bol exmanžel, druhý taký, kde išlo len o sex a stretla som sa raz, lebo mi to chýbalo. Je tu niekto zo žien, ktorá začala neskoro a mala 1 či 2 sexuálnych partnerov? Lebo ja sa za to veľmi hanbím a to ma blokuje a som napätá až útočná k mužom.

doubledog

takisto nie je problem rozumiet zenam, su rovnako jednoduche ako muzi.
rozdiel je viacmenej len v schopnosti byt spokojny.

jajka001_

muzi su celkom jednoduche stvorenia, nie ako zeny...nie je problem im rozumiet. zeny same nevedia co chcu :) muzi su ovela nenarocnejsi. staci im klud, sex, pohoda a dobré jedlo. príjemná žena, ktorá mu rozumie, postará sa o neho a nechá ho dýchať. ktorá ho vypočuje a poradí mu.
zeny chcu superhrdinu, muza ktory je aj pekny aj nenamysleny, aj sikovny, aj mudry, nesebecký, romantický a zároven drsný chlap, aj inzinier, aj domáci kutil, aj varit a upratovat by mal vediet:) sexy chlap do spolocnosti ale oci by mal mat len pre tu jednu a len jej sa venovat.

lentilkaaa

jajka....podla mna ziadna zena muzom nerozumie a ani ziadny muz zenam....ale ved v tom je to caro ze sme iny a navzajom sa spoznavame, no nie? :)))

lentilkaaa

biela macka...preboha v dnesnej dobe zohnat chlapa na sex co sa nechce viazat a chce byt len kamarat nie je snad problem pre ziadnu zenu....

biela mačka

Lenže ja som smutná aj z toho, že som sa až tak neskoro ako 28ročná bozkávala a to tiež nie je ok. Inak ten chlapík vie, že o sebe píšem, aj ho to nahnevalo. Ale nie som sama, ako vidím, čo chodevajú na net a po ďaklšie vždy keď mám nejaký problém, idem do diskusiíí, či je to problém vzťahový alebo pracovný. A tuším, že ak by som ani o sebe nepísala, udal by iný dôvod, prečo nemá záujem.

Maros75

biela mačka -sex?
Vies kolko je nadrzanych chlapov napriklad v Pezinku v liecebnom ustave?
Toho sa neobavaj,ze ho nezazijes.......a mozno sa aj zamilujes este.

jajka001_

nájdi si kamaráta. len kamaráta. hladaj kamosov a nechci od nich sex. vela sa s nimi rozpravaj, nic im nevycitaj, nekric na nich a podobne. potom mozno pochopis myslenie muzov. a mozno potom sa do nejakeho zalubis a on do teba.

[zruseny1]

pardon, biela macka, ja ti verim :) ty to zvlaadnes, niekto na svete sa musi pre teba najst...ale krk by som za to nedala