Vianocne darceky

Príspevok v téme: Vianocne darceky
system

SORRY za duplikat v nespravnej kategorii!
-------------------
tak sa pochvalte aky ste stedry, co ste kupili pre svojich blizkych ? dajte nejaku inspiraciu tym, ktori si nechavaju nakupi na poslednu chvilu a nevedia co by ich blizkych potesilo :)

----

alebo sa pochvalte ci ste uz nasli schovane darceky :D pripadne co by ste chceli najst pod vianocnym stromcekom :)

Luulii

Lumik: strasne som chcela jeden naramok.. Ma take gulicky a na nich su kamienky a cele je to spojene ako keby snurkou ktoru mozes zatiahnut. Kolegyna si kupila jeden v bielom a vyzeral neskutocne a ja zboznujem kamienky tak som si povedala ze si raz kupim aj ja. Ona za neho dala 79 libier co sa mne zdala dooost vela a zhodou nahod som zabludila na online stranku toho obchodu a mali vianocnu zlavu viac nez o polovicu. Tak som si povedala ze vianoce su raz do roka, pracovala som tazko, odmenu si zasluzim. Tak som si ho kupila v takej slabucko modrej :) len asi nestihne dojst do vianoc. Skus najst nieco co by si chcela, ak to je v dobrej cene tak preco nie. Alebo po vianociach pockaj na vypredaj :)

*

ja este nemam skoro nic..prave vyrazam na nakupy...
decka dostanu sanky, knizky, oblecenie, hracky, my dospeli si velmi nedavame, je to zbytocnost podla mna

Luulii

:( och tak to poznam ten pocit, ked Ti to chyba. Toto su este len moje druhe bez nich, ale zaroven prve s priatelom vo vlastnom byvani a prve s maciatkom, takze sa snazim mysliet na toto. A vlastne v zivote kazdeho dojde chvila, ked bude musiet travit vianoce inak ako s rodicmi. Tym si prejde skor ci neskor kazdy. Drzim Ti palce, aby si to prekonala, skus si vziat nieco pozitivne z toho. Ja som si dokonca sama darovala nieco, aby mi bolo lepsie :) Ty si tiez mimo domu ci..?

anamarie

Luuli aha:(( Nesmut, ved ked budes mat dovolenku, tak sa s mamkou zase uvidite. Ja teraz prezivam deviate Vianoce bez rodicov, snazim sa nejak prekonat lutost, lebo by som plakala od rana do vecera, ale co clovek narobi, dufam, ze sa coskoro zase uvidime.

Luulii

Ano, za dve hodiny letu a cez 6 vlakom a som doma. Ale to nie je take jednoduche, pretoze nemam dovolenku na Vianoce. To je ten najhlavnejsi problem.

system

jo jasne treba hlavne zdravie, vsetci vieme ze Vianoce su o pohode a kruhu rodiny, ale aj o stedrosti a koniec koncov aj o darcekoch, robit radost inym a to aj nejakym darom. co je natom zle ? ved aj 3ja krali doniesli Jeziskovi darceky tak naco mu ich niesli ked to nieje len o daroch ? :P tradicia nie ? nemyslite si ze zase som nejaky zastanca darcekov alebo co ale je to tradicia tak co :P :) neviem ako vam ale mne robi radost najvecsiu asi to ked niekoho potesi moj darcek :) ked vidim ze som mu tym urobil radost :)