Strach pri nastupe do novej prace...

maruska123

nepoznam nikoho zo svojho okolia, ktory by sa stazoval v praci na kolektiv....na sefa ano..ale na kolektiv nie, skor naopak, kazdy v mojom okoli si kolektiv chvali...neviem, mozno to pises preto, lebo prave ty mas taku povahu, bez urazky

takze nechapem, preco sa stresujes kvoli niecomu, o com este ani nic nevies...ked sa ti nebude v praci pacit, mozes kludne odist, nikto ta tam drzat nebude

kafe

Ipaga, ty si tam už pracovala? Ak nie tak prestaň maľovať čerta na stenu! To ti figu borovú pomôže. Po týždni dvoch uvidíš ako to tam v skutočnosti je. A môžeš byť aj milo prekvapená. Sú pracovné kolektívy, kde výkon jedného je závislý aj od spolupracovníkov a namiesto podkopávania si pomáhajú.
Stresuješ sa úplne bezdôvodne, ale keď ťa to baví.. tak prosim.

Ipaga

Prave mi konci materska. A kedze su krizy s pracami, tak sa to odraza hlavne medzi vztahmi. Jeden druhemu podkopuje nohy, len aby si udrzal svoje miesto. Asi tak. Nerada by som nastupila do prace a nasledne o nu prisla ziarlivymi kolegami, ako sa to uz dneska velmi casto stava...

Matyo

tak sa vyser na to, choď naspäť na ÚP vybaviť si soc-dávku a miesto prenechaj niekomu kto o to fakt stojí :-p

atm

zvlast v dnesnych casoch by si sa mala skor radovat, ze nejaku pracu vobec mas;D. a v kolektive sa vzdy najde aspon niekto s kym budes vychadzat