Meno pre Bábätko

Príspevok v téme: Meno pre Bábätko
romana.ja

Ahojte holky a všetci návšetvníci tohoto fóra. Mám už 3 detičky,na ceste je štvrté . a mám dilemu s menami, pretože všetky čo sa mi páčia už nosia moje deti. Mám dvojičky synčekov Matej a Jakub(5), a dcéru Paulínu(1). ďalšie bábo príde na svet asi v septembri tak na meno je ešte čas, a veríém že vy mitrošku pomožete s tým ako by sa malo dieťatko volať, ešte nevieme že či to bude chlapec, alebo dievčatko,tak vás prosím o mená pre obe pohlavia, chceli by sme aby sa mená podobali aspoň trošku tým čo už naše detičky nosia. ďakujem

adika555

pre chlapca sa mi paci marek alebo patrik a pre dievca sa mi velmi paci meno kamila. ked sa ti narodi, napis co to je a ako sa vola:-D

markketa

ahoj romi.ja som pri prvom babetku nevahala ani sekundu,jednoznačne KLAUDIA a ADRIAN.pri druhom už to bolo tažšie,chlapčeka som vedela hned KRISTIAN,ale z dievčatkom to bolo na važkach.najprv BIBIANA,potom PATRICIA,MARTINA,potom už do konca SOFIA,ta bola už favorit a v poslednej chvíli som dala KRISTíNKU.takže mám KLAUDIKU a KRISTíNKU.Ak by som mala 3tie babetko,určite SOFIA a ADRIáN.ale páčia sa mi aj PETER,DANIEL,SAMUEL,KIARA,LILIANA,LUCIA.je to tažké no.musí sa to páčit hlavne Vám!

romana.ja

ďakujem Vám všetkým naozaj , pre tinku112 - Karolínka sa mi tiež páči ale manželov máme tuším rovnakých, fakt neviem čo sa im na tom mene nepáči. a odpoved proste nie nechcem akceptovať.

ivka2

Nelinka, Vanesa, David, Samuel, Marcel, :))je vela peknych mien..ale ked sa budem rozhodovat ja pre meno mojich deticiek tak budem chciet aby pekne znelo aj s priezviskom...

msaj

romana, gratulujem, v dnešnej dobe 4 detičky to chce odvahu a aj všeličo iné, ja mám dve deti a uvažujem o treťom, tak dúfam, že sa zadarí,
moji drobci sa volajú Jakub a Lívia a ďalšie mená o ktorých by som možno uvažovala je Ema, Sofia, Adam, Vanesa,

tinka1112

Karolína a Daniel..Doma už mám Lauru a Barborku, ale ak by som sa mala niekedy v budúcnosti rozhodovať medzi menami, určite by som preferovala tieto... Ináč môjmu manželovi sa nepáči Karolínka, to meno som chcela dať už druhej dcérke :-(