je to dost darcekov?

lost

ta Miura je fakt ojedinela, na ebay nic (ak som dobre hladal) a na mobile je len 1 kus :)

ale 400tisic teraz nemam nazvys :)

tak to bude musiet pockat :D

barča5

Ja som si od priateľa vypýtala scrabble:D No už sme to stihli aj rozbaliť. Pýtal sa ma tiež, či nechcem niečo, čo bude len pre mňa, ale ja nič takého nepotrebujem, ešte tak kniha by ma potešila, ale tú si radšej vyberiem sama, a nemali sme čas ísť ju kupovať spolu. a jahodka, určite to stačí! A veľa záleží od toho, aký máte vzťah a tak.. inak si kupujú manželia, inak niekto kto je spolu mesiac..

dellya

treba kupovať, darovať také dary, čo tí druhí bud potrebujú, alebo sa im isto budú páčiť.. mám rada praktické rady... sorry, ale keby som dostala perníkovú chalúpku, asi mu ju otrepem o hlavu, či jej :DD .. čo s tým? nič .. môžu to obžierať mole ...
a obraz? no podla toho, čo vlastne kreslíš.. a či sa mi hodí do bytu ..
to nie je len tak darovať vyrobený darček v dnešnej dobe ... nie každého to poteší ..

Barborka27

inko pravdaze, mas pravdu, všetko som sem zo seba vypísala takze som vnutri ovela kludnejsia a nechavam veciam volny priebeh, chcem aby aj on bol stastny nie mu zo zivota robit nervy a peklo :) takze je to teraz piánko, ale aj tak neviem aky darcek by ma potesil pod stromcekom :)) asi kniha ale nie kuchárska :D alebo kozmetika

*inko

barborka, viem, zahladla som v inej teme...hm... ved mozno ta prekvapi na stedry vecer, alebo caka na nejaku lepsiu prilezitost...asi je prilis opatrny a chce aby bolo vsetko dokonale, ak by mala prist svadba a babatko

Barborka27

inko to vobec nevadi, ci pravidelne ci prilezitostne, uz len to ze si das tu namahu, ze ta to vobec napadne pre niekoho nieco vlastnorucne vyrobit, to je super a obdivuhodne..
A inak aj mna sa priatel pytal co by som chcela pod stromcek, aby som si vybrala a napadli ma rozne veci ale vzdy som si potom povedala: a načo? :)) ved mi to vobec nie je treba k životu. To čo by som chcela sa zas kupit nedá, ale to je na inu tému :) takze tu kucharsku knihu kvitujem viac jak tie hodinky :D a mozes sa aj v kuchyni realizovat