Nedostavená menštruácia

Príspevok v téme: Nedostavená menštruácia
DAGMARA1010

Ahojte , chcela by som sa poradit .... mam taky problem uzivam uz asi 5 rokov antikoncepciu a este sa mi nieco take nestalo... pred mesiacom ako som douzivala poslednu tabletku som cakal menstruaciu ako obvykle ale menstruacia sa vobec nedostavila tak som pokracovala dalej , robila som si aj 3 tehotenske testy ale vysli mi negativne ... tabletky beriem pravidelne kazdy den tak ako sa maju brat, teraz som zase dobrala poslednu tabletku a zase sa mi menstruacia nodostavila, ide zo mna len zrazena krv nie vela len tak sem tam nechapem co to moze byt ... nemam ziadne bolesti,nic sa nezmenilo ziadne ine pocity vo mne alebo nieco ... tehotna by som nemala byt lebo uz by som vlastne bola v tretom mesiaci len neviem co si mam o tom mysliet ... nemoze to byt aj tim ze som zmenila jedalnicek a uplne som vyradila alkohol?? neviem si to vysvetlit...este si zajtra skusim spravit tehotensky test ale dufam ze to nevude nic vazne... bie mi niekto pomoct alebo poradit?? ak tak pojdem k lekarovi ...dakujem moc za skoru odpoved

DAGMARA1010

Aha , ale to bola taka rada ze ako maj sa .... nejem tabletky ako cukriky ale kedze som nikdy taky problem nemala tak nebudem studovat nieco co ma ani nanapadne ze by sa mohlo stat...