Neurol zachvat, vyplazeny jazyk

Príspevok v téme: Neurol zachvat, vyplazeny jazyk
KAIL

Ludia nevie mi niekto poradit mamvam depresie bral som serlift ale len pol tabletu y najmensieho isel som do nemocnice koli tomu ze som nejedol a netravilo mi lebo som nervozny a nespavam a mal som zapal zaludka V NEMOCNCI MI DALA SESTRA NEUROL RANO A NAOBED NA 2DEN RANO A ZRAZU!SOM CHITIL ZACHVAT VYBEHOL MI JAZYK VONKA Z UST NEMOHOL SOM HO DAT SPAT UPLNE VYPLAZENY A VYKRIVILO MI AJ SANKU A NESLA SPAT A NEUERITENA BOLEST DO HLAVY KOKOS A NEVEDEL SOM ROZPRAVAT ZROZUMITELNE NECO AKO KRC DO JAZYKA MAL NIEKTO NECO TAKE UZ ,,,?A TERAZ MAM STRACH ABOJIMSA KAZDI DEN SA NAMOTAVAM ZE TO PRIDE

Milly_M

Zdravim,
aj ked je tema dlhsiu dobu neaktivna, mozno prispevkom niekomu pomozem :-)
Ako 25-rocna som mala 1. krat crevnu chripku, lekar mi predpisal podivnu kombinaciu liekov, kt. ma este viac dehydratovali a po ktoroj som skoncila na JIS-ke s priznakmi: KRC V JAZYKU, SANKA UTEKAJUCA DO JEDNEJ STRANY, OCI VYVRATENE DOHORA, ZNIZENA SRDCOVA FREKVENCIA. Bez akychkolvek vysetreni a otazok ma napichli na infuzky, monitor a cakali. Ked sa stav nezlepsil, skor naopak - jazyk zacal \"vyliezat\", sanka takmer vylomena, hlava ako vo zveraku, sestricku napadlo urobit krv. test - mineralogram. Zistili mi extremne nizku hladinu draslika, okamzite vymenili infuzky a o 8 hod., po dobrati 4. infuzie som bola \"uplne\" fit.
Draslik iste lieky (diuretika napr.) vo velkom mnozstve vyplavuju, to ma za nasledok tieto nase patalie s jazykom.

kail

vlastne som mal pred t dnom vecer 2 stilnox to je na spanie stejne som nespal .potom som si dal serlift ale malo, a doktorka mi brala krv a ze som strasne nervozny lebo som sa metal .. :D tak mi donesla vraj neurol pol hodka nic idem si po casopis zrazu sa mi nedalo rozravat jazyk do ucka von uplne ,vypadal som ako debil ,,sam seba som nechapal ako niekto ako ja moze neco take sa mu stat ,, kks a potom hodina nic zas som to mal o hodku a dal som si neurol v tom zachvate ,,a a potom to bolo nie dobre,, ako len neurol som jedol 1 raz ale ta tabletka ma uklundovat a ne spravit toto ,,, takze neviem neviem

kail

mno vravela lekarka ze neurol.. ale ako kebize to vidis,uplne mi vykrutilo sanku taku bolest som este nezazil a teraz sa bojim ak sa mi to vrati tak skapem, al co to neje sranda nepojde naspat tak zomres na dehydrataciu al co .. vraj to bol teatanicky sok vravel neurolog .. ale skovesnky doktor ,, mno neviem kadzdi nieco ine pletie .. inak som permanentne nervozny a mam svalove zasklby ,, est eberem momentalne len mirzaten .. zasklby a nervzozitu mam stejne ,, a len jem asi viaC,,, som na tom nie dobre ako

tpch

Maros, najprv citaj, kym nieco napises. On to dostal v nemocnici, takze to uz asi neuziva. Okrem toho si tiez myslim, ze mu dali i nieco ine ako Neurol, nejake antipsychotikum.