fyzicka pritazlivost je fuc a prsten stale na prste

Príspevok v téme: fyzicka pritazlivost je fuc a prsten stale na prste
co_teraz

zdravim.. myslim, ze nie som prva, ktorej sa to stalo... lubim svojho snubenca, no uz ma nepritahuje. zalezi mi na nom, pomozem mu vzdy ked mozem.. ale fyzicky ma nepritahuje.dokonca je to uz takmer odpudive. ziadna sexualna pritazlivost, ziadna iskra. nemam chut na sex, ani na bozkavanie "jazyckovu" sme si nedali asi dva tyzdne.. a neviem ako s tym dalej fungovat. rozist sa nechcem.. aj sex mi chyba. ale nedokazem sa premoct. vyhovaram sa preco "dnes nie" .. a vobec si to nezasluzi. nechapem co sa stalo, no uplne som o neho stratila zaujem. vadi mi kazdy jeho dotyk. vrastim celo uz len pri predstave ze sa ma dotyka.. co mam robit?da sa cez to nejak preniest? nechcem sa rozist mam ho velmi rada..je to velmi dobry chlap. ale takto to dalej uz sa neda :/

co_teraz

dik za radu. ukazali ste svoje IQ ked niekto potrebuje poradit vo vztahu na ktorom mu zalezi a chce vyriesit problem.
baby co ste pisali, dik. a vy co ste sa mi vysmiali..mate zrejme dokonale vztahy a dokonale povahy. nech vam to vydrzi. mozno raz sa vam to tiez stane, mozno budete ti kt. sa partner/ka nevie dotknut hoci ich ma rada. a potom si spomeniete ako ste sa detinsky zachovali. prajem pekne vianoce

jajka001_

kym sa ti hnusi, tak ti jeho dotyky prijemne nebudu. bud sa dohno znovu zalubis, alebo sa radsej rozidte.
dobre porozmyslaj, kedy sa to zmenilo, len tak z nicoho nic to asi nebolo. alebo je to len stereotyp?

beskyd

sak to sprav ako ostatne zenske, sexualne zi a dieta si sprav s nejakym skusenym pretahovakom ktory je ako z 21. storocia a teda nema ziadne zasady a vychovavat a zivit ho bude ten dobry zasadovy zo 17. storocia ktory si bude mysliet ze dieta je jeho a mas vybavene:)

co_teraz

nepytam sa ci s nim ostat. ja s nim ostat praveze chcem.len som uz bezradna, neviem co so sebou robit.neviem co by pomohlo

co_teraz

nejde mi tu o sex s nim a aky v posteli je. ale o to co mam spravit so sebou aby mi jeho dotyky opat boli prijemne

co_teraz

bola som jeho prva zenska pred niekolkymi rokmi. preto neskuseny. robte si srandu z inych a nie z nasho pripadu. nepoznate toho cloveka, je ako vytrhnuty zo 17. storocia a vlozeny do dnesnej doby. prudko zasadovy, konzervativny. trvalo mi 4 roky kym som sa naucila akceptovat to a nejak si na to zvyknut. u neho fantazie su cosi neprirodzene. a doslova uvazuje nad kazdym dotykom a to totalne nici atmosferu a to vzrusenie opadne na bod mrazu. a ked trva na troch polohach niekolko rokov.. tak sa neopovazujte ma sudit za to ze som nespokojna. beskyd urcite by si bol/a spokojna, ze? nezazijes-nesud. on mal 20 ked sme sa dali dokopy. a dovtedy jednu frajerku. s ktorou nezasiel dalej nez bozky. keby som ho nepoznala tak ani ja sama tomu neverim ze take cosi dnes este existuje. neoblecie si ani nic farebne na seba elbo je v tom uz "vyrazny". je to taka povaha proste. netreba mi v posteli rosenberga. a hlavne neriesila som tu skusenosti partnera, ale iny problem.
muchacc: nemusim hladat. viem ze chyba je u mna. on sa nezmenil nejak extra. to ja sa nemozem premoct. a vztah chcem zachranit. len neviem AKO. neviem co mam urobit aby ma to preslo.

muchacc

co_teraz:
pocuj, ved ked je neskuseny, nechapem co si s tym robila problemy. Je to tym, ze ty si az prilis skusena? To potom chyba je u teba, nie u neho.
A nenapadlo ta troska pomoct mu v jeho neskusenosti? Ci ty si len ako vrece muky lahla a chlapec nech ukaze co vie?

Preco si ho proste nezatiahla do svojich fantazii. Kludne ste sa mohli zahrat, ze on by bol ten pasivny a ty si mohla robit co len chces a nabuduce naopak a on by uz vedel, co sa ti paci.

Nehladaj chybu v nom, ale u seba. Teraz si poloz otazky:
Je sex to, kvoli comu sa s nim rozidem? Pomohla, spravila som vsetko, aby ten sex fungoval lepsie?

Ak sa rozides, tak ok. Ale ... postav sa do inej - opacnej situacie. Si ochotna si vziat muza len kvoli tomu, ze dobre trtka? Myslim, ze v tom pripade najdes dost zenichov, tak nemas preco vahat.

beskyd

:) strasna sranda, ze na to, aby sa clovek kvalifikoval na nejaky seriozny vztah musi hoci len z povinnosti pretiahnut x zenskych aby ta vyvolena nemala pocit ze je neskuseny:)