Psychiatria

Lilka86

fenix najdi si na nete nejakeho psychiatra a zavolaj a opytaj sa -objednaj... ved psychiater je lekar ako kazdy iny, cize ano mozes aj zaklopat halo tu som a objednas sa :) ale podla mna ked mas iba take stavy ze si smutny staci ti ist k psychologovi!

Lilka86

fenix ked nechces brat lieky naco hladas psychiatra? psychiater predpisuje lieky a ked si chces iba pokecat tak najdi si psychologa!!! pozri ja som mala uzkosti a chodila som takisto na jazero a iba ma doktor dobabral lebo vkuse ma tam posielal medzi postihnutych do toho ich centra ci co to je... ked som tam vosla bolo mi este horsie.. odkedy chodim do ergomedu( neplati sa tam nic) beriem konecne lieky ktore mi vratili zivot, nemam z nich ziadne vedl.ucinky ani neviem ze ich beriem! takisto som chodila na sedenia a pomohli mi tam... Nechapem preo si kazdy mysli ze AD je nejake svinstvo!!

aisha5

J111, tak musis byt velmi silna osobnost, ked si presiel niecim takym, nie kazdy by to zvladol. Mas moj obdiv, prajem ti len vsetko dobre...

J111

Ja som mal depresiu a psychozu /tu este ciastocne mam/, tak to riesili elektrosokmi. Pomohli mi, nevravim, ale prist o tolko spomienok, trosku krute, na strane druhej islo o negativne spomienky, ale aj tak. Boli to moje spomienky, kto ma odskodni?:D Kto mi nahradi tu stratu:DDD
Moje reakcie boli potom ine nez pred nimi.

J111

Prijme ta hocaky psychiater. Mne napr. elektrosokmi zmazali polku spomienok, zena na mna potom pozerala ako bager na tvrdu hlinu, ze reagujem nejako velmi pozitive:D

fenix

psychologa nepotrebujem !
potrebujem niekam ist na psychiatriu ,ale neviem kam ..ci mozem len tak zaklopat na dvere ,halo.. klop, klop tu som ?

fenix

no niesom chorobne smutny to je pravda
a vlastne ani niesom smutny
som pozitivne naladeny ale prazdny
mam abstinencne priznaky a obcas sa nedokazem smiat aj ked sa vsetci smeju
a vsetci namna pozeraju ze preco sa nesmejem a vsetci sa ma pytaju preco som smutny ... ja vlastne niesom smutny , len sa neviem smiat ..lebo niesom stastny

tpch

Na velmi mierne uzkostno-depresivne stavy Coaxil moze zabrat, na tazke depresie nie. Ale kedze takto aktivne hladas moznosti, tak istotne nemas tazku depresiu :-DDD