neznesitelny otec

Príspevok v téme: neznesitelny otec
aromma

ja to s nim uz nevydrzim. stale robi naprieky. mama to neriesi, proste je ticho a kruti hlavou alebo povie nech jej s tym dame pokoj. je to na nervy, na truc robi, neznasam tie cele dni. neznasam jeho.
napr. mame pri dome okrasnu zahradku, taku malu, staram sa o nu, vidi to, ze tam plejem, sadim kvety, hrabem, polievam vsetko zastrihavam tak si tam proste zacne chodit fajcit a spaky vyhadzuje naschval na zem a medzi tie kvety. ked zacnem vraviet aby to nerobil ved vidi ze to skraslujem tak povie nech drzim hubu a nekotkodakam. alebo v lete ked som v izbe tak ide fajcit na balkon a tak aby mi to islo do izby. ten dym. tak jak tela sedim v teple so zavretym oknom a dverami aby mi nesmradil. inokedy naschval fukne dym do tvare, neodtiahne cigaretu a tak ja sa stale len presuvam.napr. na terase. mozno si poviete tak odid z tade ale ked si tam nanosim knihy alebo co tak to nie je jednoduche dokola sa so vsetkym niekam presuvat. teraz cez vianoce vie ze idu rozpravky a chceme si ich so sestrou pozriet, tak nie, naschval zrovna v tej chvili pride a prepne tie debilne kriminalky alebo thrillery, takze prvy sviatok vianocny a u nas sa z telky ozyva strelba a nadavky.zda sa to ako hluposti ale uz kolkokrat od bezmocnosti sa rozplacem. nemam dokoncenu ani strednu este nemam kam ist a nechcem ist z domu kvoli tomu, nieto niekam do panelaku ked tu mam svoje zvierata a zahradu.

jajka001_

myslim ze to co tvoj otec robi neni az take tragicke aby si sa stahovala. skus to ignorovat. ked budes zbierat tie špaky, pomysli si ze je to idiot a nestoji ti za to sa rozculovat

aromma

ked som bola ako decko protivna, a to som veruza aj bola, tak mile slovo na mna neplatilo, bitka bolela, vyplakala som sa a hned bolo nebo jasnejsie.

tpch

Mas na vyber: drzat hubu a krok alebo to riesit. Co nemas mater, aby sa ta zastala?
A preco je tvoj nasilnicky psychopaticky otecko len byvaly policajt, a nie aktivne v sluzbe?