Hriesnica

Mimi222

co ti jebeeeee to fakt?? to v ba?ale tak asi fetuju nie?VED AJ TAk maju co ja viem 100e polovicu musia dat tomu u koho su bohvieake zarobky to niesu,a ked budu stare ja neviem?ako s tym mozu zit,?co si nenajdu preboha radsej jedneho bohaca a budu snim nie?ale radsej s 10timi denne preboha:Dnie?ja by som to tak urobila

Maťo 666

lost

keby som mal dceru tak by som ju samozrejme viedol k tomu ze je to zlé, ... casto sa na baby z privátov hovorí ze su odpad atd, napr. poviem ti, bol som stály klient jednej studentky z privatu, ona ma 19, ja 26, natolko sme si povahovo a komunikačne rozumeli, ze sme sa zacali stretvat aj "pomimo", chodievame casto na kávu a tak ked mame cas,(podotýkam ze som obycajný clovek,ziadny bohac nejsom a ona to velmi dobre vie),... polovicu svojich zarobených penazí posiela svojej matke, ktorá je tazko chorá, a to neni mala suma, ked som sa jej pýtal ci neuvazuje nad normalnou pracou, tak mi povedala ze nebude niekde stáť s dodrbanými kolenami 8/10 hodín ako predavacka za pár halierov, a toto presne mi povedala kazda prostitutka, ze radsej bude robit ten humus ale penazenka bude praskat, to je ich sposob rozmyslania,... ale co som ja stretol,sú to fér a v pohode ludia a poväcsine inteligentné

maruska123

tak by si mala aj ty povazovat seba za chuderu, ked to robis tiez..nie len druhe

ano, kto by chcel kurvu na vztah...asi nikto

lost

Maťko

A ty by si chcel aby tvoju dceru obrabal kadeaky dedko ? resp. kazdy den iny, za tych 400e denne ?
(i ked to by ich musela mat 4 denne)

Mimi222

ved ja si tiez myslim,preto tie deivcatka povaujem za chudery lebo nevedia inac zarobit peniazky,len roztahovanim noh ved to je humus,kto by chcel take dievca potom?mne povedal kamarat ze kurvu by nikdy nechcel

maruska123

no co uz..aj kurvy musia byt...zbohatnut sa da aj normalnejsim sposobom, nemusis na to pouzivat len svoju p...

Mimi222

ved toto,ze tam ide len o peniaze,inac by to nerobili,som sa nad tym tak zamyslala,lenze bohvieaky pocit po tom nemam sa citim zle a pre spolocnost ako odpad,mne na to napisali ze radsej by kanale kopali ako robili toto,neverim to az tak,kazdy chce rychlo zbohatnut ale nie zas az takym sposobom,si hovorim radsej by som v tescu robila ako to:Dlebo je to slusne a mam dobry pocit ako sa vyspat pre par e s niekym

Maťo 666

neni to na chválenie sa, ale v spolocnosti ako takej je to bezne a normalne, len niektorý svätuškári to musia moralizovat, .... osobne veľmi dobre poznam xxx prostitutok z privátov, sú to taký istý ludia ako vsetci ostatný,casto studentky,...morálne sú natom lepsie ako podaktorý "slusný ludia" v nasom okolí, ... ide o tie prachy, ked babena zacne zarabat 400 za den miesto 400 za mesiac v hypaci za pokladnou, tak sa tazko z toho ide prec