Som škaredá a preto trpím

Príspevok v téme: Som škaredá a preto trpím
SimiS.

Mám 16 a som velmi skareda, postavu mám celkom obstpjnu ale ta tvár . Riedke vlasy (skúšala som na ne všetko),vyrážky(aj na tie),kruhy pod očami,ostavajúce uši,velky nos........... Pripadam si hrozne a ked prechadzam po ulici a vidím nejake zrkadlo , pozriam sa do nho a do oči sa mi tisnú slzy. Som 1. na strednej a nikto o mna ani len nezakopne. :( ... je mi do plaču z mojej škaredosti , ak vidím nejake pekne dievca co hovorí že chce byt krajsie ide ma porazit ........ :(

atm

ci si skareda alebo nie, najhorsie co mozes spravit je sa hanbit a schovavat, mat komplexy a byt nespolocenska. pri takomto spravani sa aj z fyzicky pekneho jedinca stava jedinec velmi neatraktivny a odpudivy:) ak budes ziarit zivotom a radostou, mozes mat klofak aj ako adela banasova a budes sa ludom pacit a pritahovat ich

jajka001_

jj pozri na Martinku z Turca, aka je to kočka :)
zalezi, ako vidis sama ty seba. kym sa vnimas ako skareda, budes skareda. ked si zacnes vsimat na sebe tie pekne veci, usmejes sa na seba do zrkadla miesta zufaleho vyrazu, hned budes krajsia.

kopretina

Ziadna zena nie je skareda..skareda je len ta, ktora na seba kasle....treba sa vediet upravit a uvidis aka budes krasna..:-)))
Ked som mala 16, mala som rovnake pocity ako ty teraz..potom som sa naucila nalicit sa tak, aby som ukazala na sebe to pekne, ucesat sa tak, aby vlasy posobili hustejsie, zakryt usi....:-)))..viem o com hovoris..ale ja ti hovorim...ziadna zena nie je skareda !!! :-))

maruska123

no ja mam taky pocit zo svojho okolia, ze z bab, ktore za puberty vyzerali nic moc, su teraz tie najvacsie kocky a najstylovejsie

a z tych peknych deticiek zas vyrastli nic moc baby :)

cize nestracaj nadej, niekedy staci tak malo, trochu zmenit styl obliekania, pekne topanky, make-up a ani sama sa nespoznas v zrkadle

Astor

ja som jej ale nepovedala ze je skareda, len som dala priklad takeho dievcata. ved som ju ani nevidela :) ale ak si to mysli ona tak jej to len tak lahko nevyhovorime..

jajka001_

Astor, si jej teda dala...:) to urcite potrebovala pocut
v 15tich vyzera vacsina deti hrozne, bez urazky. su vo vyvine,menia sa. neustale sa pozoruju a maju komplexy a vidia na sebe to co ini nevidia.

Astor

mam kamaradku, jej opis sedi presne na ten tvoj. pozname sa uz od 10tich, dnes mame 20. ked bola mala vsetci si dokonca mysleli ze je chlapec :) ona si ale z toho tazku hlavu nerobila, kludne s chalanmi hrala futbal a tiez sa bavila aj s babami. je to proste v pohode kocka a nikdy sa nikto nepozastavoval nad tym ze jej priroda nedopriala... dnes studuje na VS, ma pritela... chcem tym povedat ze ked sa prestanes uzatvarat do seba a vsetkym ukazes aka si zvnutra, nikto sa nepozastavi nad zovnajskom a uvidis ze sa budes citit lepsie a bude z teba vyzarovat pozitivna energia. tak kasli na depresiu a hned bude svet krajsi :)

megi118

zo škaredeho kačiatka,raz bude krásna labuť.
a hlavu hore,nenahováraj si také veci-si určite pekná,ale ak tak rozmýšlaš,krása vychádza z vnútra.
Predstav si pekne dievča,a z úst jej trčí cigareta,a škarede slovíčka-no kto by takú chcel???
A aj keby-nik z takou dlho nevydrží-menej je niekedy viac.
A že máš vyrážky??Každý tým musí prejst-aj ty.Takže hlavu hore,pekne sa usmievaj,a maj dobrú naladu-takych ľudí má každý rád.

jajka001_

sak aj ty si pekna a chces byt krajsia :) normálka :) puberta :)) neboj, este opeknies. v 18ke budes urcite kočka.