Alternativna liecba- infekcie oka

Príspevok v téme: Alternativna liecba- infekcie oka
Alkaoka

Dobry den.
Pokial sa niekto viete vyjadrit k tejto teme, prispiet nazorom, ci vedomostou, budem vdacna.

Uz 8. mesiac som na lokalnych kortikoidoch. Dostala som infekciu oka,
a lekari mi vkuse nasadzuju kortikoidnu liecbu + lokalne antibiotika.
Pokym sa rohovka uplne nevylieci-male vyrazky z rohovky nezmiznu, potrva to aj dalsich 6 mesiacov.

Vobec nemam pocit, ze by sa nieco lepsilo, stale mam rovanku zrakovu neostrost, ktoru mi infekcia sposobila, vobec nepocitujem zlepsenie.

Mimo ineho, kortikoid mi velmi"nevonia" a uz by som sa ich chcela co najskor zbavit, ale lekari sa vyjadrili : " Bud pridete o oko alebo podstupite liecbu i s rizikom, ze to porusi iny organ" :(

Neviete prosim niekto o niecom/niekom, kto by mi pomohol zbavit sa kortikoidov alternativne ?

A este 1 otazka- co v pripade otehotnenia. je lokalny kortikoid nebezpecny pre plod?

Dakujem vopred.

Alica

RNG

Kortikoidy neriesia infekcie, len potlacaju priznaky zapalov.
Ked si chces tu infekciu vyliecit, pouzi 3 x do dna kvapku koloidnej striebornej vody do kazdeho oka. Mas najpravdepodobnejsie herpes a na to je koloidne striebro dobre. Ak su to bakterie, alebo kvasne infekcie, zabera vyborne aj roztok citricidalu/GSE, obvykla koncentracia je 6 kvapiek GSE na deci vody.
Problem by mal byt vyrieseny za tyzden-dva, ked nie je, tak su prostriedky na to pouzivane neucinne.
To by mali aj tvoji lekari vediet, vsakze.