Ked nezaberie injekcia u zubara

Príspevok v téme: Ked nezaberie injekcia u zubara
gulovacka

Dobry den, chcem sa spytat ci mate skusenost s tym ze pri zakroku endodoncia stolicky nezaberie injekcia vobec (nerv zivy) bolest ako svina, pardon za vyraz a ked som doktorovi povedala ze injekciu necitim, nic nemam strpnute tak mi povie ze "vyradil som iba nerv" a potom ked ho dotlacim k tomu aby mi ten zub vytrhol, lebo tu bolestr nevydrzim, tak mi da akoze este injekciu a zazracne mi zrazu zatrpne cela polka tvare, a vytrhnutie neboli (pod zubom som nemala hnis ani nic podobne) a potom ked mi ho vytrhne zacne riesit to ze si tam budem musiet dat implantat za cca 500 eur, ci viac...neznie vam to ako ze to ma vlastne cele premyslene ako ryzovat na ludoch alebo to tak naozaj moze byt?????
ked som k nemu prisla na zablombovanie diery ktora ma bolela, zablomboval dve ktore som ani nevedela ze mam, zaplatila som 50 eur, a kedze som sa bala jest na tej strane nech mi plomba poriadne zatvrdne (asi 3 tyzdne som na nej nejedla) tak asi 2 dni dozadu som zistila ze ze tu dieru mi vobec neurobil...je toto normalne????????? je hlboka, ked sa tam dostane jedlo tak zacne boliet ten zub, podla toho to viem..., zubar je podla referencii najlepsi na strednom slovensku a riadne drahy,nechapem naozaj ci to robi naschval a kalkuluje s tym ze som pacientka, ktora si za zachranu zuba dokaze zaplatit alebo je fakt taky..."divny",ma s tym niekto skusenost????dakujem

DzanaFX

Podaj sťažnosť na Úrad pre dohľad nad zdravot. starostlivosťou...ja som podala na gyndu, pretože tá hlupaňa mi nechcela vydať kartu, keď som ju chcela vymeniť...Aby na mne ryžovala...Prišla som s políciou a zrazu sa všetko dalo :)))

atm

podal by som na neho podnet a vymenil ho. ludi treba zacat za taketo veci aj normalne zalovat inak sa v tomto debilistane nikdy nic nezmeni