furt ten isty problem moja mama:/

Príspevok v téme: furt ten isty problem moja mama:/
Nevladzem

Nevladzem uz dalej:(,pisem mame ze ci by mi nemohla poslat niake peniaze,ako na vianoce,lebo sme neboli spolu,a ona ze co otravujem zas s peniazmi,taku mam zlost v sebe ze vlastna matka mi 2 roky uz nic nekupila pod stromcek,pritom dobre zaraba a vyratala som si ze by mi mala platitit 250e na mesiac,chcem ist na intrak co najdalej od nej,alebo do vlastneho bytu nevydrzim to s takou skupanou co mi bude vykrikovat kazde euro s este jej skupejsim priatelom

Nevladzem

tak nie ze na tri dni pokial na stravu len by mi to tyzden vydrzalo,ale ak by som potrebovala oblecko drogeriu tak nie

milkaAA

ja nemám slov...mám toľko rokov ako ty, teda ak máš naozaj 20 a keď som prišla na intrák, mama mi dávala nejaké peniažky, ale normálne som z toho mala blbý pocit, aj keď som ich od nej nepýtala! zo 60E som vyžila 2 týždne!
vôbec ti nie je blbé pýtať od mamy peniaze? sorry ale ja študujem, chodím pravidelne do dvoch prác, aby som to nemusela robiť!
a fakt neviem, na čo sa sťažuješ, veď bývaš doma, mamka ťa živí, neverím, že ti neprispeje občas aj na handry...to si chceš kupovať svetre za 50E každý týždeň, či čo?
ja keď som bývala doma ešte a chodila na strednú, nedostávala som žiadne vreckové
chcela by som ťa vidieť, ako bývaš sama a "staráš" sa o seba...
strašné tieto rozmaznané decká
by ma zaujímalo, na čo rozflákaš za 3 dni 60 eur

xxxxxxxxxxxx

och chudatko co to je 60eur... moja zlata vsetko mas a este len tak pre nic za nic dostanes 60 eur? ach jaj ...niekedy z toho musi vyzit troj clenna rodina! ja ti tak prajem zazit to aby si dostala rozum...

sonic

/2Nevladzem

Dobre si to vyratala a ja s tebou suhlasim. Ak sa maju stari dobre, tak by mali pustit bubaky aj tebe. Ved aj tebou sa prezentuju.

Nepozadujes auto, sperky a pod., ale prostriedky na svoje potreby...

BBella

Sa mi normalne pacis :, ako places ze si nemozes najst brigadu, ....hm a taky vysokoskolak??ktory skoncil skolu a nema robotu a chodi na urad prace kde stoji v rade s ostatnymi .... hmmm... trapne v 25 r. byvat s rodicmi, titul na krku a dostavat 60 e z uradu pracu. Ked este studujes predsa to je ine (viac menej),ale ked uz mas vsetky skoly :) zasebou co potom??? ked som studovala vysku a co to privyrobila ani v hrobe by ma nenapadlo hladat kasmirovy sveter. nakupovala som tam na co mam a kupovala som len to co si mozem dovolit a nie lent ak....bo nudim sa idem nakupovat. Ciste oblecenie, mam kde spat a co jest...nemusim platit sto uctov, pohodlie domova....bola som rada, ze mam co mam...aj tak som sa trapne citila, ze ma rodicia "musia"zivit, ked som uz dospela, ale popri skole sa praca nenaskytla a externe studovat som nechcela...na co chces 250 €??? daco si preto spravila???

Nevladzem

:DDDpreco??a co mam riesit?uz stracam zmysel zivota ked som chora,ako myslim fyzicky som cele dni doma zavreta nechodim nikam von

ajajaja

boze ,to aj takito ludia existuju? :O :O :O
precitala som celu tuto diskusia a fakt neviem ,ci sa mam na tejto dievcine smiat alebo ju brat vazne a snazit sa vysvetlit jej nieco ...