Lieky proti bolesti

Príspevok v téme: Lieky proti bolesti
tramalek

Zdravim moj problem spociva v tom ze uz mi bezne lieky proti boleti vobec nezaberaju tym myslim ibalgin,paralen,panadol a podobne volno predajne lieky.Ked ma nieco boli musim uzit kodein,tramal,alnagon a podobne lieky nemam toho nejak nadmernu spotrebu dajme tomu 2 tramale a 5-6 30 mg kodeinov za mesiac cize zavistlost si myslim ze moj problem neni. Lenze tieto lieky uz uzivam asi 7 rokov a lekarka mi ich odmieta dalej predpisovat kedze nemam ziadnu chorobu sposobujucu bolesti. Proste ked ma napr. boli zub mam migrenu atd... bezne bolesti mozem zjest aj 6 ibalginov a nepomoze mi to ako by ste mi poradili aby som to riesil??

jankaaaaaaaaa

nie , predstav si, ze mna neboli len tak z nicoho nic chrbat, ani zuby ani nic. a ked ma nieco boli, idem na vysetrenie. a nie ze hned si dam tabletku proti bolesti a neriesim. ked ta priserne boli chrbat, chod na vysetrenie, bude tam nejaky problem. tak isto ako zuby. nemaju ta co boliet, ani chrbat ani hlava.

deedeedee

vas nikdy neboli hlava alebo zub alebo chrbat? nehovorim,ze je spravne sa napchavat tabletkami proti bolesti,ale raz za cas sa zobudim v noci na prisernu bolest chrbta, raz za cas mesiac mavam migrenu, a obcas ma bolia aj zuby, a kym dojdem k tomu zubarovi, tak to trva... mne vsak Ibalgin zabera,takze asi ti nepomozem :/ len som chcela napisat,ze vela ludi obcas nieco boli, lebo vyzera ze tu chodia sami ultrazdravi ludia,ktorych nikdy nic neboli...

jankaaaaaaaaa

bezna bolest zubov?? ked ta bezne bolia zuby, tak ich treba opravit. neviem o akej beznej bolesti to hovoris. zdrave zuby nebolia, tak ako ine zdrave casti tela ta nemaju co boliet. tak to normalne ries u lekarov a nie sa napchavanim liekov.

tpch

Ja som tabletku od bolesti neuzila roky, tak nechapem, preco ich chces zobat ty. Ja by som ti tiez nic nepredpisala. Okrem toho, mozes si kupit Panadol Ultra, ten obsahuje kodein a je volnopredajny.