poradte mi

Príspevok v téme: poradte mi
prvykrat

chcel by som sa spytať, že mam priatelku a ona už mala predtým priatela takže ona sa už milovala ale ja este nie, teraz mam isť k nej, ale sa trosku bojím , lebo ja si nepretiahnem predkozku cez žalud. Vyjadrite sa k tomu ak mal už niekto taky problem, ake to bolo prvykrat. Moc pekne Dakujem

prvykrat

jaj... tak sa teším ... :) takže ked to nebolí tak potom dobre, toho som sa najviac bal, že ako to bude ... " do mrtva" ako to presne myslíš? alebo myslel tvoj švagor?... dakujem za odpovede. Ahoj

markketa

pytala som sa toho svagra nato.povedal mi,že to neboli,ale mas problem urobit sa.zato aj vyhodu,že možes do mrtva,len kolko to vydrži partnerka.tak držim palčeky a potom napiš.ahoj

prvykrat

normalne nekedy rozmysalm co s tym, ale diki za radu. Vyskusam ako to pojde a podla toho uvidim ... Ale dobre by bolo ako píšeš, isť na dr. Asi to bolí ked to budem davat do dnuka, ze?

markketa

asi da.moj švagor to mal a vadilo mu to.asi to tak taha alebo čo počas milovania.potom mu to dr.pretiahol na vojne.šak skus,uvidiš a lahko behneš potom dr.a mas po probleme.

markketa

ahoj.prečo si nebol stym u dr.ked sa ti to neda pretiahnut samemu.je to kratky zasah a ešte ti to pred tym umrtvia takou vodičkou,aby ta to nebolelo.tvoja priatelka to určite pochopi takže žiadny strach.možno bude taka mila a pojde tomu urologovi s tebou.