Zihlavka cez noc?

Príspevok v téme: Zihlavka cez noc?
pickwick

Dobrý deň, už niekoľký rok sa mi v decembri, alebo jednoducho v zimnom období (a trvá to počas celej jari) v noci spravia v posteli vyrážky po celom tele. Niekde to vyzerá ako štípanec od hmyzu (podozrievala som už aj plošticu posteľnú aj blchu ľudskú, ale žijem v novom rodinnom dome s riadnymi hygienickými návykmi, nijakého iného člena tento problém netrápi a po jari problémy ustúpia)..mám ich po celom tele, zobudím sa na svrbenie, na niektorých miestach, najmä na tých, ktoré sú zakryté odevom (chrbát, brucho, prsia) sú to celé červené mapy, ktoré svrbia a počas dňa úplne vymiznú. Pred časom som to riešila s lekármi, ktorí si ma pinkali od imunológie až po kožného. Je to zúfalé, má niekto podobnú skúsenosť?

tina78

:-( som zvedava ci ti zistia toho helikobaktera,

ja uzivam loratadin na alergiu
ale fakt som pochodila kozne,imunologiu, neurologiu, hematologiu a nic mi nezistili

urcite sa mi potom ozvi ak by ti zistili tak by som si to aj ja sla dat vysetrit

ale tiez nemam chut na tu hadicku co mi zavedu ble

:(

Tina 78, ja som síce neležala na kožnom, ale tiež som už čo to podstúpila a nič nezistili. Existujem na Fixite, mala by som ho brať každý deň, ale už som skúšala, že až na tretí deň sa vyhodím, tak ho beriem každý tretí deň. Keď som to kožnej povedala či takto budem celý život, tak mi dala vyšetriť toho helikob. Tak zajtra uvidím ak tú hadicu prežijem :(((

tina78

ahojte ja mam tak isto zihlavku aj som lezala na koznom, vsetky mozne testy a nic mi nezistili, ja som zmenila praci prasok

tiez mam podozrenie na helikobaktera

:(

A sú vystúpené, alebo v jednej rovine s kožou? Ja mám už hádam rok žihlavku a doposiaľ sa na to neprišlo z čoho sa mi robí. Došlo to až tak ďaleko, že zajtra idem na gastro či nemám helikobaktera, ktorý by to mohol spôsobovať. Čo sa teba týka, nezmenila si prací prostriedok, že by si mala alergiu?